Sensualna Justyna Steczkowska szalała w Opolu. Co za kondycja! W blond peruce wyglądała zjawiskowo

Justyna Steczkowska doskonale wie, jak zrobić prawdziwe show! Podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zachwyciła nie tylko śpiewem, ale i wyglądem.

Na 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zjechały się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wiele z nich postawiło na odważne i przykuwające wzrok kreacje. Jednak drugi dzień koncertów to również lawina wzruszeń. Beata Kozidrak zadedykowała jeden z utworów swojej zmarłej matce. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Ogromne emocje wzbudziła również inna wspaniała gwiazda. Justyna Steczkowska przygotowała dla widzów niesamowite show.

Opole 2020. Justyna Steczkowska zachwyciła występem

Wystarczyło, że artystka weszła na scenę i już było wiadomo, że będzie to popis, jakiego w jej wykonaniu jeszcze nie widzieliśmy. Justyna pojawiła się bowiem w blond peruce oraz skąpym stroju, który podkreślił świetną figurę artystki.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Opole 2020. Ida Nowakowska poprowadziła koncert, ale zaraz, zaraz, co ona ma na sobie? Spodnie wyciągnęła z szafy Gagi?!

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska EastNews

Justyna zaśpiewała kompilację swoich największych hitów. Wśród nich znalazły się między innymi takie utwory jak "Dziewczyna szamana" czy "Oko za oko, słowo za słowo". Artystka włożyła w przygotowanie występu mnóstwo pracy. Piękne układy taneczne oraz rekwizyty sprawiły, że trudno było oderwać od niej wzrok. Tańczyła, jakby była w klubie, a kondycji mogą jej pozazdrościć nawet dużo młodsze sceniczne koleżanki.

Artystka dostała również specjalną statuetkę. Gwiazda obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Jednak po jej wyjątkowej urodzie i świetnej sylwetce w ogóle nie widać upływających lat.

Więcej zdjęć z opolskiego występu znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: