"Hotel Paradise". Łukasz natrętnie zalecał się do uczestniczek. Internauci są oburzeni. "Kawał z niego chama"

Wczoraj ruszyła druga edycja "Hotelu Paradise". Szczególną uwagę przykuł jeden z uczestników, Łukasz, który zalecał się do kilku dziewczyn. Już pierwszego dnia próbował się do nich zbliżyć. Wygląda jednak na to, że żadna nie jest nim zainteresowana.

Już po pierwszym odcinku drugiej edycji "Hotelu Paradise" można wnioskować, czego można spodziewać się po niektórych uczestnikach. Uwagę widzów przykuł przede wszystkim Łukasz, któremu ewidentnie zależy na zwróceniu na siebie uwagi dziewczyn. Już na początku zaznaczył, że nie szuka w programie miłości, a zdecydowanie bardziej zależy mu na pieniądzach i sławie. 

Łukasz z Hotelu Paradise próbuje podrywać dziewczyny 

24-letni Łukasz Karpiński jest trenerem personalnym i dietetykiem. Podczas zapowiedzi swojej osoby określił typ kobiety, która ma szansę wpaść mu w oko. 

 Przede wszystkim patrzę na podwozie, zawieszenie, do tego fajnie jak są duże piersi, usta może mieć delikatnie zrobione, ale żeby nie wyglądała jak karp azjatycki - mówił zadowolony. 
 

Na początku odcinka swoje zaloty kierował w stronę skromnej Anny - widać było, że naturalna dziewczyna od razu wpadła mu w oko. Na początku chciała być dla niego miła i dosyć otwarcie rozmawiała z Łukaszem. Jednak gdy pewny siebie 24-latek zaczął ją obejmować i dotykać za kolano, zdecydowanie postanowiła ukrócić jego zapędy, jednak nie zrobiła tego wprost. Przed kamerami zdradziła, że szybkie zmniejszenie dystansu przez trenera personalnego naruszało jej strefę komfortu.

Zobacz też: Hotel Paradise 2. Przybliżamy sylwetki mieszkańców rajskiej wyspy. Co działo się pierwszego dnia?

Anna z Hotelu ParadiseAnna z Hotelu Paradise instagram.com@hotelparadise.tvn.7

Kolejną osobą, która wzbudziła zainteresowanie Łukasza była Magda. Od momentu, w którym pojawiła się w hotelu, chłopak nie opuszczał jej na krok. Wprost powiedział dziewczynie, że bardzo mu się podoba, z kolei ona stwierdziła, że niekoniecznie jest w jej typie. Ostentacyjnie przyglądał się piersiom uczestniczki, a przed kamerami stwierdził, że niegrzeczne zachowanie to nie jego wina.

Dekolt Magdy sam nie mnie patrzył- tłumaczył. 

Magda z Hotelu ParadiseMagda z Hotelu Paradise instagram.com@hotelparadise.tvn.7

Widzom nie spodobały się słowa chłopaka i w komentarzach jawnie podkreślali niechęć do seksistowskiego sposobu zachowania uczestnika. Wielu z nich czeka, by 24-latek pożegnał się z programem. 

Obleśny typ.
Jak Adam będzie latał z kwiatka na kwiatek.
Kawał z niego chama- pisali oburzeni internauci. 

Myślicie, że prognozy fanów "Hotelu Paradise" mogą być słuszne i przy najbliższym rozdaniu to właśnie on opuści program?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o HP