"Hotel Paradise" wraca na antenę TVN 7. Znamy datę emisji premierowego odcinka drugiego sezonu

"Hotel Paradise" powraca z drugim sezonem. Sprawdź, od kiedy będzie można obserwować życie mieszkańców rajskiej wyspy.

"Hotel Paradise" był niewątpliwym hitem jesiennej ramówki TVN 7, a premierowy odcinek programu został wyemitowany 24 lutego. Mówiono, że reality show jest odpowiedzią na polsatowski "Love Island. Wyspa miłości", który przyciągnął widzów przed odbiorniki. Przez kilka tygodni mogliśmy obserwować życie mieszańców rajskiego hotelu. Już wkrótce na "Siódemce" zostanie wyemitowany pierwszy odcinek drugiego sezonu. Wiemy, kiedy to nastąpi!

ZOBACZ: "Hotel Paradise". Blondino miał wystąpić w innym programie. Zdradził, dlaczego pojechał na Bali

Zobacz wideo Szymon Reich o udziale w "Hotel Paradise": Mama powiedziała: "Idź w to"

"Hotel Paradise". Kiedy emisja drugiego sezonu?

Pierwszą odsłonę programu wygrała Marietta Witkowska i Chris Ducki. Para podzieliła się główną nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Chociaż zakochani po opuszczeniu Bali zamieszkali razem, po kilku tygodniach ogłosili, że się rozstali. Marietta się wyprowadziła, a Chris podobno spotyka się z tajemniczą blondynką. 

ZOBACZ: "Hotel Paradise". Chris gorzko o rozstaniu z Mariettą. "Wydarzyło się za dużo rzeczy" [TYLKO U NAS]

Zaraz po zakończeniu pierwszego sezonu programu, ekipa programu "Hotel Paradise" rozpoczęła nagrywanie kolejnego sezonu. Materiał zgromadzony na Bali zostanie już wkrótce wyemitowany an antenie TVN 7. 

 

Na rajskiej wyspie ponownie spotka się pięć pięknych kobiet i pięciu atrakcyjnych mężczyzn. Przeżyją przygodę życia, dodatkowo mogą zgarnąć duże pieniądze albo odnaleźć miłość. Uczestnicy programu mają za zadanie dobrać się w pary i jak najdłużej w nich zostać. Co tydzień Bali opuszcza singiel i wprowadza się nowa osoba. 

W finałowym odcinku uczestnicy wybierają parę, która zasługuje na główną nagrodę. Rajska para staje na rajskiej ścieżce, naprzeciw siebie trzymając złote kule. Osoba z pary, która opuści kule w którymś momencie, zgarnia główną nagrodę dla siebie. Co będzie ważniejsze? Miłość czy pieniądze?

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Hotelu Paradise" zostanie wyemitowany 31 sierpnia o godzinie 20:00. Program ponownie poprowadzi Klaudia El Dursi. Przygody mieszkańców rajskiego hotelu będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku na TVN 7. 

Więcej o: