"Hotel Paradise". Chris gorzko o rozstaniu z Mariettą. "Wydarzyło się za dużo rzeczy" [TYLKO U NAS]

Zwycięzcy programu "Hotel Paradise" ogłosili, że postanowili się rozejść. W rozmowie z Plotkiem Chris wyjawił, dlaczego rozstał się z Mariettą.

Marietta Witkowska i Chris Ducki to zwycięzcy pierwszej edycji programu "Hotel Paradise". Para po emisji finałowego odcinka z radością ogłosiła, że nadal są razem. Fani byli zachwyceni, ale sielanka nie trwała długo. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że postanowili się rozstać. Skontaktowaliśmy się z Chrisem, który opowiedział o rozstaniu z Mariettą i planach na przyszłość.

ZOBACZ: "Hotel Paradise". Internauci komentują rozstanie Marietty i Chrisa. "Miałeś billboard reklamowy zamiast kobiety"

Zobacz wideo Za kim z programu Hotel Paradise najbardziej tęskni Martyna?

"Hotel Paradise". Chris opowiedział o rozstaniu z Mariettą

Marietta i Chris chętnie pokazywali swój związek w mediach społecznościowych i często mówili o tym, że chcą razem zbudować przyszłość. Były rozmowy o małżeństwie i dzieciach na oczach widzów. Chris tajemniczo powiedział, że zdarzyło się sporo złych rzeczy, które zaważyły na tym, że postanowili się rozstać. 

Widocznie tak musiało być. Tak to już w życiu bywa. Wydarzyło się za dużo rzeczy, których nie da się wymazać z pamięci. Najlepszym rozwiązaniem było się rozejść - stwierdził Chris w rozmowie z Plotkiem.

Zwycięzca programu przez ostatnie 16 lat mieszkał w Londynie, gdzie znajduje się jego rodzina. Tam również poznał swojego najlepszego przyjaciela Matta, którego poznali widzowie "Hotelu Paradise". Po zakończeniu programu Chris postanowił przeprowadzić się do Warszawy, aby być z ukochaną. Czy po rozstaniu powróci do Wielkiej Brytanii?

Chcę ułożyć sobie życie w Warszawie. Za bardzo przywiązałem się do ludzi i założyłem już działalność, więc chcę to pociągnąć. Pokochałem Warszawę - wyznał zwycięzca "Hotelu Paradise".

Spodziewaliście się, że Marietta i Chris się rozstaną? 

Więcej o: