Julia Kamińska pokazała serialowego syna z planu "BrzydUli". "Wreszcie mogę Cię przedstawić"

W końcu pojawił się zwiastun powracającej na antenę TVN "BrzydUli". Z tej okazji Julia Kamińska pochwaliła się swoim serialowym synem.

Już 5 października na antenę TVN powróci wyczekiwana przez fanów "BrzydUla". Niedawno pokazaliśmy wam, jaką metamorfozę przeszli serialowi bohaterowie. Teraz w sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego sezonu, z którego dowiadujemy się, że Ula i Marek są już rodzicami. Właśnie z tej okazji Julia Kamińska zdecydowała się podzielić z fanami kolejną ciekawostką. Aktorka pokazała, jak wygląda serialowy syn dwójki głównych bohaterów. 

ZOBACZ TEŻ: Nowa brzydula na planie "BrzydUli"! "Bożenka jest mało atrakcyjna i źle ubrana". Mamy zdjęcia [TYLKO U NAS]

Julia Kamińska pokazała serialowego syna

Życie serialowej Uli zmieni się o 180 stopni. W najnowszych odcinkach grana przez nią bohaterka nie będzie już skupiać się głównie na pracy, a na życiu rodzinnym, a przede wszystkim wychowaniu dzieci. Niedawno pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji, więc Julia Kamińska podzieliła się z fanami zdjęciami serialowego syna.

Teraz już chyba oficjalnie, po zwiastunie mogę Cię przedstawić. To jest mój synek. Przedstawisz się? Tak ładnie przed chwilą mówiłeś: ADZIBAADZIBAADZIBADADA... - pisała na InstaStories aktorka.

Julia Kamińska z planu 'BrzydUli'Julia Kamińska z planu 'BrzydUli' instagram.com/_julia_kaminska_/

Nowa "BrzydUla" będzie liczyć aż 180 odcinków. Premierowe odcinki powracającego po 11 latach serialu będziemy mogli oglądać od 5 października, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Powtórki z całego tygodnia będą wyświetlane o godzinie 11:00 w stacji TVN. Będziecie oglądać?

ZOBACZ ZWIASTUN: 

 

ZOBACZ: Małgorzata Socha pochwaliła się kolejną stylizacją z planu "BrzydUli". Nie zabrakło też celowego błędu w stylu Violetty

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla”. Czy faworyzuje niektórych aktorów?