Nowa brzydula na planie "BrzydUli"! "Bożenka jest mało atrakcyjna i źle ubrana". Mamy zdjęcia [TYLKO U NAS]

Już jesienią TVN wyemituje kolejny sezon powracającej po dziesięciu latach na ekrany "BrzydUli". Obsada nie zmieniła się zbyt mocno, ale nie brakuje nowych twarzy. Bożenka będzie nową brzydulą!

"BrzydUla" emitowana była w latach 2008-2009. Widzowie pokochali serial o przygodach pochodzącej z małej miejscowości kobiety, która przez przypadek trafiła do warszawskiego domu mody i z czasem przeszłą spektakularną metamorfozę. Twórcy stwierdzili, że po jedenastu latach czas reaktywować produkcję i już we wrześniu będziemy mogli śledzić dalsze losy Uli Cieplak. Ostatnio wpadliśmy z kamerą na plan i porozmawialiśmy z Julią Kamińską o jej roli i pracy z ukochanym. Dziś udało nam się dowiedzieć, że do obsady dołączyła Paulina Kondrak. Będzie nową brzydulą i wiemy, jak będzie wyglądać.

Kup sobie zęby Julii RobertsKup sobie zęby Julii Roberts

Paulina Kondrak nową brzydulą w kontynuacji "BrzydUli"

Scenarzyści starają się urozmaicić obsadę i przygody głównych bohaterów, dlatego na ich drodze stanie niejaka Bożenka - nowa brzydula. 

Bożenka to kuzynka Maćka, która po wyjeździe z rodzinnego Bętowa, zamieszkuje z nim i jego rodziną w Warszawie. Bożenka przypomina Ulę sprzed lat - jest mało atrakcyjna, źle ubrana, ale za to piekielnie bystra i inteligentna. Od Cieplak różni ją jednak charakterek.

Okazuje się, że nowa bohaterka na dłużej zagrzeje miejsca w domu mody, którego prezesem jest Marek Dobrzański (Filip Bobek).

Za wstawiennictwem brata ciotecznego dostaje pracę w F&D. Jako specjalistka od finansów trafia pod skrzydła Adama, a potem Aleksa. Szybko orientuje się jednak, że w F&D pasuje jak „wół do karety”, ale dla niej nie ma rzeczy niemożliwych – wszędzie się odnajdzie.

Cóż, nie możemy doczekać się emisji pierwszych odcinków. Coś czujemy, że trzeci sezon "BrzydUli" będzie hitem zbliżającej się jesieni!