Popek i Dr Alban nagrali nową wersję hitu lat 90. "It's My Life" podbija już sieć. W klipie nawiązanie do zawodu Albana

W serwisie YouTube pojawił się nowy teledysk Popka z udziałem samego Dr Albana. To dyskotekowy hit sprzed trzydziestu lat.

Popek wypuścił w środę nowy utwór, który już stał się hitem internetu. Cover przeboju z lat dziewięćdziesiątych raper i zawodnik MMA wykonał w duecie właśnie z Dr. Albanem. Szwedzki piosenkarz nigeryjskiego pochodzenia trzydzieści lat temu zdobył sławę właśnie za sprawą utworu "It's My Life". Teraz wystąpił w duecie z Królem Albanii. 

Zobacz wideo

Popek nagrał cover dyskotekowego szlagieru w duecie z Dr Albanem

Teledysk zadebiutował w serwisie YouTube 12 sierpnia, a następnego dnia przekroczył już pół miliona wyświetleń. Nic dziwnego, skoro Popek już od jakiegoś czasu podsycał ciekawość fanów, publikując na swoim instagramowym profilu coraz to nowe fotografie powiązane z najnowszą współpracą, łącznie ze zdjęciami prosto z planu zdjęciowego. 

Warto wspomnieć, że raper i autor kultowego przeboju nie tylko przerobili hit europejskich dyskotek, ale też wspólnie nagrali do niego teledysk, w którym Dr Alban leczy Popkowi zęby. Przypomnijmy, że wokalista jest z wykształcenia stomatologiem. Oprócz akcentu humorystycznego pojawiają się oczywiście piękne widoki. Nie zabrakło morza, słońca i motorówki, jak na wakacyjny przebój przystało. Pierwsze recenzje fanów wskazują na pozytywny odbiór. 

To jest życie! Nagrywasz klip z Dr Albanem i przy okazji kanałowe robisz
Fajnie, bo Dr Alban mógł znów poczuć się młodo
Świetnie to wyszło - czytamy w komentarzach na YouTube.

Dodajmy, że pierwotna wersja utworu przez lata królowała na listach przebojów i zapewniła Albanowi długotrwałą sławę. Znany na całym świecie hit "It's My Life" sprzedał się w nakładzie sześciu milionów egzemplarzy. Sam wykonawca nie przestaje koncertować i, jak widać, nie stroni także od nowych propozycji zawodowych. W zeszłym roku wokalista wydał swoją autobiografię i nie zamierza zwalniać tempa.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.