Cezary Pazura świętuje 8. urodziny syna. "Przyszedł na świat przerywając nam obiad"

Syn Cezarego Pazury skończył właśnie 8 lat. Dumny tata pochwalił się wspólnym zdjęciem i przy okazji opowiedział o jego narodzinach. Edyta Pazura zaczęła rodzić w restauracji.

Relacja Cezarego i Edyty Pazurów od samego początku wzbudzała wiele emocji, w tym tych także negatywnych. Ze względu na dużą różnicę wieku, nikt nie wróżył im świetlanej przyszłości. Mimo wszystko, ich małżeństwo trwa w najlepsze, a jego owocem jest trójka dzieci. Od jakiegoś czasu obydwoje nieco chętniej pokazują swoje pociechy w mediach społecznościowych. Niedawno najstarsza córka pary - Amelia, obchodziła swoje 11 urodziny. Tym razem to syn Antoni ma powody do świętowania, bowiem skończył 8 lat. Z tej okazji aktor pochwalił się wspólną fotką.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura pokazała, jak jej salon zmienił się w salę zabaw. Internauci jednak patrzą na małą Ritę. "Ma piękne włoski, cudo!"

Cezary Pazura wspomina narodziny syna

Dokładnie 19 lipca 2012 roku na świat przyszedł syn Edyty i Cezarego Pazurów. Dumny tata pochwalił się wspólnym zdjęciem i przy okazji wrócił wspomnieniami do dnia jego narodzin. Jak się okazuje, Edyta Pazura zaczęła rodzić Antosia, gdy byli w restauracji.

Antoni Józef, od dziś ksywka „Dziedzic” Jedyny mój syn kończy ósmy rok swojego niepowtarzalnego życia. Co dzień daje nam radość i miłość. Przyszedł na świat o 17.30, przerywając nam obiad. Nigdy tak szybko nie pożegnano się z nami w miłej skądinąd restauracji. Widok rodzącej kobiety przed drugim daniem doprowadził obsługę do paniki. Do dziś nie wiem, jak by mi zasmakował sezonowy makaron z owocami morza. Antosiu, żyj nam sto lat...- czytamy pod postem aktora.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele życzeń dla Antka, a także komplementów pod adresem aktora, a dokładniej jego poczucia humoru.

Uwielbiam cię człowieku za twój humor. Chłopczyk śliczny Wszystkiego najlepszego dla syna.
Najlepsze życzenia. Przystojniak będzie z tego Antka.
Podobny do taty - piszą pod zdjęciem.

My oczywiście też przyłączamy się do życzeń!

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę