Edyta Pazura pokazała, jak jej salon zmienił się w salę zabaw. Internauci jednak patrzą na małą Ritę. "Ma piękne włoski, cudo!"

Edyta Pazura postanowiła pokazać swoim fanom kawałek salonu. Oni jednak zwrócili uwagę na 2-letnią Ritę.

Edyta Pazura nie ma problemu, aby na Instagramie zdradzać informacje z prywatnego życia, czy też udostępniać wizerunki swoich pociech. Ostatnio podzieliła się z internautami niecodziennym wynalazkiem  2-letniej Rity. Pomysł dziewczynki od razu przypadł obserwatorom Edyty do gustu! Teraz znowu zwracają uwagę na córkę 32-latki, a wszystko przez jej piękne włosy.

Zobacz wideo Starsza córka Edyty wybrała się do fryzjera

Edyta Pazura pokazała salon i włoski Rity

Żona Cezarego Pazury opublikowała na Instagramie zdjęcie ich salonu. A raczej sali zabaw, jak sama go nazywa rozbawiona Edyta. Wszystko przez domową izolację i spędzanie czasu z dziećmi. Okazuje się, że w tym czasie rodzice zdecydowali się kupić wiele nowych zabawek.

Czas pandemii rządził się w naszym domu swoimi prawami. I tak oto nasz salon zmienił się w salę zabaw. Najpierw zaopatrzyliśmy się w drewnianą kuchnię, aby móc wypić poranną herbatkę w towarzystwie wszystkich pluszaków. Następnie kupiliśmy domek, gdzie bezpiecznie kładziemy wszystkie lalki spać o 19.00. Na końcu doszła półeczka na książki z ulubionymi bohaterami. Oczywiście przed spaniem, czytamy je po kilka razy, czyli Rita robi wszystko aby nie kłaść się spać - pisze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Cezary "Byczek" Pazura napina wyćwiczoną klatę na basenie. Skojarzenie mogło być tylko jedno. "Słoneczny Patrol!"

Internautom bardzo spodobało się nowe miejsce do zabawy. Jednak wielu z nich zwróciło uwagę na samą Ritę. Dziewczynka ma piękne, długie i lekko kręcone włosy. Jak myślicie, po mamie czy tacie?

A ja patrzę na jej piękne włosy i napatrzeć się nie mogę.
Rita ma piękne włoski, cudo!
Ależ Ritka ma cudne włosy - zachwycali się.

My również je podziwiamy! Myślicie, że niedługo Edyta pochwali się jakimiś szalonymi fryzurami Rity?

Więcej o: