Edyta Pazura chwali się nową fryzurą, a potem "projektem" córki. Zrobiła but z ciekawego materiału. "Są bez skrzydełek"

Edyta Pazura wybrała się do fryzjera, a efekt końcowy pokazała w mediach społecznościowych. Jednak to nie koniec atrakcji. Okazuje się, że jest córka jest bardzo kreatywna!

Edyta Pazura jest bardzo aktywną kobietą. Na co dzień jest menadżerką swojego męża Cezarego Pazury, opiekuje się trójką dzieci, prowadzi bloga parentingowego, a także regularnie publikuje posty w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją już ponad 170 tysięcy obserwatorów i bardzo dużą część interesuje jej życie prywatne. I na szczęście tego na jej profilu nie brakuje! Ostatnio pochwaliła się nową fryzurą i intrygującym wynalazkiem córeczki.

Zobacz wideo Edyta Pazura ma świetny sposób na wychowywanie dzieci

Edyta Pazura była u fryzjera

32-latka wybrała się niedawno do fryzjera, a efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. Żona znanego aktora zdecydowała się na podcięcie końcówek oraz odświeżenie koloru. Zmiana może wydawać się niewielka, jednak widać, że włosy Edyty są zadbane i w bardzo dobrym stanie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Cezary "Byczek" Pazura napina wyćwiczoną klatę na basenie. Skojarzenie mogło być tylko jedno. "Słoneczny Patrol!"

Edyta PazuraEdyta Pazura instagram/edyta_pazura

Po powrocie z salonu fryzjerskiego, czekała na Edytę spora niespodzianka. 2-letnia Rita postanowiła samodzielnie zrobić but, a wykonała go z dosyć zaskakującego materiału. A dokładniej... z podpaski.

Przed Państwem najnowszy trend obuwniczy wykonany ręcznie przez Ritę. Chanel się chowa, Prada płacze z zachwytu. Kto zgadnie z czego wykonany jest ten but? Podpowiedź: Są bez skrzydełek - pisze zachwycona mama.
 

Internauci również docenili starania dwulatki.

Jak bez skrzydełek to już wiem. Wygodne i przewiewne, nie przeciekają.
To jest bucik "always".
Poproszę dwie pary - żartowali.

A jak Wy oceniacie wynalazek małej Rity? Może się zainspirujecie?