Michał Wiśniewski nie mówi o swojej piątej żonie. Ona założyła jednak profil na Instagramie i już wiemy, kim jest. Ale talent!

Michał Wiśniewski poślubił niedawno Polę. Dziś dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się ukochana lidera Ich Troje.

Michał Wiśniewski ku zaskoczeniu fanów w kwietniu wziął piąty ślub. Ożenił się z niejaką Polą, która, o dziwo, nie przejawia celebryckich aspiracji. Muzyk nie chcąc popełniać błędów z przeszłości, pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Co jakiś czas jednak dowiadujemy się coraz więcej o jego ukochanej. Właśnie na jaw wyszło na przykład, czym zajmuje się Pola.

POLECAMYMichał Wiśniewski ogłasza zmiany w Ich Troje. "Do zespołu wraca Marta Wiśniewska Mandaryna!"

Zobacz wideo Michał Wiśniewski wkurzony przedłużającymi się restrykcjami dla artystów

Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego?

Fani Michała doszukali się na Instagramie profilu jego żony. Pola prowadzi swoje konto już od dłuższego czasu i publikuje na nim swoje dzieła - zdjęcia. Tak, Paulina Wiśniewska jest fotografką i to właśnie ona wykonała ukochanemu jeden z jego ostatnich portretów.

 

Internauci nie kryli zachwytów. 

Piękne zdjęcie! Jestem pełna podziwu. Ponadto, że jest czarno białe, dodaje mu ono czaru i uroku.
Dobry portret!
Przecudowne są te zdjęcia!

Cóż, dajemy Paulinie follow i czekamy na kolejne piękne fotografii!

Michał Wiśniewski - życie prywatne

Michał Wiśniewski jest jedną z tych gwiazd, które w polskim show-biznesie wzięły najwięcej rozwód. Muzyk ma ich za sobą aż cztery - w 2019 roku oficjalnie rozstał się z Dominiką Tajner, z którą był przez siedem lat. Wcześniej związany był z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki: czternastoletnią Etiennette i dwunastoletnią Vivienne. Drugą żoną lidera Ich Troje była Mandaryna, która urodziła mu dziś już osiemnastoletniego Xaviera i siedemnastoletnią Fabienne. W 1996 roku poślubił Magdę Femme, z którą związany był do 2001 roku. Jego żona Pola również ma czwórkę dzieci i jak głoszą plotki, z Michałem spodziewają się kolejnego dziecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.