Michał Wiśniewski ogłasza zmiany w Ich Troje. "Do zespołu wraca Marta Wiśniewska Mandaryna!"

Michał Wiśniewski i Mandaryna znowu razem? Wszystko wskazuje na to, że Marta Wiśniewska wraca po latach do Ich Troje.

Michał Wiśniewski ma sporo szczęścia. Z byłymi żonami (a jest ich coraz więcej) stara się utrzymywać relacje co najmniej dobre. Z Martą Wiśniewską wspólnie opiekuje się dwójką dzieci, ale teraz Mandaryna będzie z nim również współpracować. To już kolejna - po Dominice Tajner i Ani Świątczak - była żona wokalisty, którą będzie łączyło z nim coś więcej, prócz rozwodu i ewentualnie dzieci.

Zobacz wideo

Mandaryna wraca do Ich Troje!

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski mieli już okazję razem pracować lata temu. Teraz Mandaryna wraca do kultowego trio Ich Troje w roli choreografki.

Bardzo się cieszymy, że wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na "stare śmieci" :) Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki!

Mandaryna i Michał Wiśniewski pracowali razem w ramach zespołu Ich Troje od 2000 roku. Marta Wiśniewska (wówczas jeszcze Mandarynkiewicz) początkowo była tancerką w grupie, pracowała też jako choreografka. Została partnerką Michała Wiśniewskiego - ich bajkowy ślub oglądała cała Polska. Mandaryna spróbowała swoich sił także jako wokalistka. Początkowo odnosiła sukcesy, kiedy jednak w 2005 roku wystąpiła na scenie w Sopocie, jej kariera wokalna została zabita - w występie na żywo okazało się, że zdecydowanie powinna pozostać przy tańcu, co później uczyniła.

Ich Troje w nowej odsłonie

Ostatnie miesiące dla trio były ciężkie. Agata Buczkowska odeszła z zespołu, na jej miejsce poszukiwana jest wciąż kompetentna trzecia osoba. Na razie razem z Ich Troje występować ma Ania Świątczak - również była partnerka Michała Wiśniewskiego.

Michał będzie też pracował z Dominiką Tajner - choć nie będzie to tak ścisła współpraca jak z pozostałymi byłymi żonami. Dominika Tajner rozkręca własny biznes ślubny i zamierza proponować występy Michała Wiśniewskiego w czasie wesel.

Więcej o: