Xavier Wiśniewski skończył 18 lat. Mandaryna pokazała, jak jej syn się zmienił. "Wow, ale zleciało!"

Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego skończył 18 lat. Dumna mama pochwaliła się kilkoma fotografiami syna.

O związkach Michała Wiśniewskiego zawsze było głośno. Muzyk - mimo czterech rozwodów - nie ma najgorszych kontaktów z byłymi żonami. Najlepsze ma prawdopodobnie z tymi, z którymi ma dzieci. Syna doczekał się w związku z Mandaryną. Xavier przyszedł na świat 24 czerwca 2002 roku i właśnie skończył 18 lat. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się w sieci jego zdjęciami. Pokazała, jak się zmieniał.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego skończył 18 lat

Druga żona lidera Ich Troje opublikowała na Instagramie pamiątkowe fotografie z synem. Złożyła mu również publiczne życzenia. 

Kochany synku, niech ten dzień będzie dla Ciebie początkiem cudownej drogi po marzenia. Otwieraj wszystkie drzwi, przez które chcesz przejść. Jesteś mądrym, wrażliwym, wspaniałym człowiekiem, z którego jestem niezmiernie dumna. Żyj najpiękniej, jak umiesz. Po swojemu. Kocham Cię.
 

Internauci żywo zareagowali na post Marty i ochoczo składali życzenia solenizantowi. 

Wow, ale zleciało! Sto lat! Spełnienia marzeń i zdrówka przede wszystkim.
Piękne życzenia. Samych wspaniałości w dorosłym życiu.

Redakcja Plotka również przyłącza się do życzeń.

Michał Wiśniewski - życie prywatne

Michał Wiśniewski jest obecnie związany z Pauliną, która nie jest osobą publiczną. Muzyk poślubił ją w kwietniu i starał się wszystko utrzymać w tajemnicy. Paulina jest jego piątą żoną. Warto dodać, że oboje mają dzieci z poprzednich związków. Michał jest ojcem osiemnastoletniego Xaviera i siedemnastoletniej Fabienne z drugiego małżeństwa z Mandaryną oraz czternastoletniej Etiennette i dwunastoletniej Vivienne z trzeciego małżeństwa z Anną Świątczak.

ZOBACZ TEŻ: Anna Świątczak wspomina rozwód z Michałem Wiśniewskim. "Bóg się wtedy o mnie upomniał"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.