Michał Wiśniewski już po piątym ślubie! Znamy szczegóły ceremonii w ogrodzie. "Było romantycznie" [TYLKO U NAS]

Michał Wiśniewski powiedział "tak" i nie przeszkodziła mu w tym nawet pandemia. Ceremonia odbyła się bez obecności mediów i poza ich wiedzą. Gdyby nie to, że artysta sam się "wygadał" pewnie długo jeszcze nie dowiedzielibyśmy się, że kolejny ślub już za nim.

O kochliwości Michała Wiśniewskiego nikogo nie trzeba przekonywać. Lider Ich Troje ślubował miłość i wierność już cztery razy, więc gdy w trakcie wywiadu w Telewizji WP powiedział o swojej aktualnej partnerce Paulinie "żonka”, internauci zaczęli się zastanawiać, czy aby przypadkiem Michał nie jest już po kolejnym ślubie. I mieli rację! Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, Michał i Paulina pobrali się w zeszłym tygodniu podczas skromnej uroczystości w ich domu pod Warszawą. Ślub zawarli w obecności urzędnika USC.

Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter, młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie "tak” w ogrodzie, więc było romantycznie - donosi nasz informator.

Michał Wiśniewski utrzymał ślub w tajemnicy

Znany z ekstrawagancji i skłonności do przesady wokalista tym razem zaskoczył skromnością. Okazuje się, że wpływ na to miała nie tylko jego nowa żona, ale i dzieci z poprzednich małżeństw.

Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?

Zobacz wideo
Paulina nie chce szumu wokół ich związku, nie ma parcia na szkło jak jego poprzednie partnerki, więc nie było mowy o powtórce z rozrywki w postaci wystawnego ślubu, przepychu i mediów. Michał zrozumiał też, że im ciszej będzie o jego życiu prywatnym, tym bardziej skorzystają na tym jego dzieci, które są na tyle dorosłe, że doniesienia mediów o tacie mocno je dotykają - tłumaczy w rozmowie z Plotkiem znajomy gwiazdora.

Być może piąty ślub nie wydaje się najlepszą okazją do takich rozważań, ale kto wie, czyżby Michał Wiśniewski rzeczywiście miał się ustatkować? Nowożeńcom życzymy oczywiście wszystkiego dobrego!

Michał i Dominika Tajner rozstali się ponad rok temu. Celebrytka "uczciła" to ostatnio wymownym obrazkiem.

Więcej o: