Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty? Wokalista zdradził to podczas wywiadu

Michał Wiśniewski był żonaty już czterokrotnie. Ostatnio wokalista "Ich Troje" udzielił jednak wywiadu, na podstawie którego możemy wnioskować, że w tajemnicy wziął swój piąty już ślub.

Michał Wiśniewski znany jest w polskim przemyśle muzycznym jako frontmen zespołu "Ich Troje". Od dłuższego czasu jego artystyczne dokonania nie są na najlepszym poziomie, a o wokaliście w mediach mówi się raczej w kontekście kolejnych związków oraz walki z chorobą alkoholową. Ostatnio piosenkarz udzielił wywiadu dla Wirtualnej Polski, a jego słowa nie uciszą plotek o ślubie z nową wybranką - Pauliną.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie.

Michał Wiśniewski wziął ślub po raz piąty?

Michał Wiśniewski w wywiadzie dla telewizji internetowej wyjawił, że podczas izolacji pracuje nad kolejną płytą, jako że w 2020 roku zespół "Ich Troje" obchodzi swoje 25-lecie. Wokalista zauważył też, że aktualnym wyzwaniem dla dzieci jest przestawienie się na nauczanie zdalne. Co za tym idzie, więcej pracy mają również ich rodzice. W tym kontekście padły następujące słowa:

Wspólnie z żoną mamy ósemkę, no i to jest co robić tak naprawdę – powiedział Michał Wiśniewski.

Możemy więc podejrzewać, że muzyk poślubił swoją tajemniczą ukochaną, Paulinę, a przy okazji rozmowy z WP celowo lub przypadkiem się zdradził. Jeśli te przypuszczenia okazałyby się prawdziwe, to dla Michała Wiśniewskiego będzie to już piąte małżeństwo!

 

Michał Wiśniewski - związki

Michał Wiśniewski nie narzeka na brak powodzenia u płci przeciwnej. Przypomnijmy, że gwiazdor żonaty był już czterokrotnie: z Magdą Femme, pierwszą wokalistką "Ich Troje", tancerką Mandaryną, piosenkarką Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner-Wiśniewską. Ze swoimi byłymi partnerkami pozostaje na ogół w dobrych kontaktach. Muzyk doczekał się również czworga pociech.