Mandaryna i Anna Świątczak się przyjaźnią? To nagranie mocno nas zaskoczyło

Na Instagramie pojawił się filmik, na którym Mandaryna suszy włosy Ani Świątczak. Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego od wielu lat jest szeroko komentowane w mediach. Wszystko za sprawą jego licznych żon, które dosyć często zmienia. Doczekał się też wielu dzieci, jednak chyba nikt nie przypuszczał, że jego byłe partnerki mogą się zaprzyjaźnić. Tak właśnie się stało. Marta "Mandaryna" Wiśniewska ma bardzo dobre relacje z Anną Świątczak, co pokazały na jednym z filmików.

Mandaryna przyjaźni się z Anną Świątczak

Wideo zostało opublikowane na Instagramie Kajetana Góry, stylisty i fryzjera gwiazd. Możemy na nim zobaczyć jak Mandaryna suszy włosy Ani, po czym obie rozmawiają, czekając aż farba, nałożona na włosy wyschnie.

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Mandaryna suszy włosy Ani Świątczak

Związki Michała Wiśniewskiego

Przypomnijmy, że gwiazdor ma na swoim koncie wiele związków.  Z Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma dwójkę dzieci: syna Xaviera i córkę Fabienne. Niestety ich małżeństwo nie trwało długo, bo zaledwie cztery lata, a tuż po nim związał się z Anną Świątczak, koleżanką z zespołu. Ich małżeństwo przetrwało nieco dłużej, bo aż pięć lat i tutaj też Michał doczekał się dwóch córek: Vivienne i Etiennette. Po zakończeniu tego związku związał się z Dominiką Tajner. I tutaj wszyscy byliśmy pewni, że para wytrwa ze sobą do końca, jednak Michał trochę zmienił swoje plany. Ku zaskoczeniu wszystkich złożył papiery rozwodowe i tak zakończył kolejne (czwarte) małżeństwo.

Obecnie w mediach krążą plotki o nowym związku wokalisty, jednak jeszcze nie został potwierdzony. Wiadomo tylko, że jego nowa wybranka ma na imię Paulina.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.