Dominika Tajner jednak nie jest singielką. W lany poniedziałek pokazała wymowne zdjęcie i zdementowała plotki

W życiu Dominiki Tajner dzieje się ostatnio bardzo dużo. Jednego możemy być jednak nadal pewni - celebrytka jest szczęśliwie zakochana.

Ubiegły rok nie był łatwy dla Dominiki Tajner. Po 7 latach małżeństwa rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim.W międzyczasie jej syn borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a prokurator postawił jej zarzut wyłudzenia miliona złotych. W grudniu w życiu celebrytki zaświeciło jednak słońce. Media doniosły wówczas, że Tajner znów jest zakochana i układa życie na nowo u boku warszawskiego biznesmena.

Taniec z Gwiazdami - Dominika Tajner o pechowym upadku w czasie występu

Zobacz wideo

Dominika Tajner nadal jest związku

Tym razem Dominika Tajner trzymała swój nowy związek z dala od mediów. Wydawało się, że oboje myślą o sobie poważnie, ale tuż przed świętami wielkanocnymi do mediów dotarły wieści o tym, że była żona Wiśniewskiego znów jest samotna. Informację tę podał "Fakt".

Niestety z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a Dominika jest typem wolnego ptaka. Lubi się spotykać z ludźmi, ma teraz wielu znajomych. Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem.

Jak się szybko okazało, była to tylko niepotwierdzona plotka. Zdementowała ją sama zainteresowana. Na profilu Dominiki Tajner na Instagramie pojawiło się zdjęcie, którego opis sugeruje, że para nadal jest razem. Co więcej, zakochani spędzili razem Wielkanoc.

Dominika Tajner na InstagramieDominika Tajner na Instagramie Instagram/dominika_tajner

Jak widać, w relacji Dominiki Tajner i jej partnera wszystko układa się jak najlepiej. Póki co celebrytka nie pokazała jeszcze twarzy ukochanego. Może i dobrze. Nie raz widzieliśmy już przecież, jak upublicznienie związku może mu zaszkodzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.