Dominika Tajner rozstała się z partnerem. Mężczyzna miał być zazdrosny i zaborczy. "Facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała"

Dominika Tajner znowu jest singielką. Okazuje się, że związek z warszawskim biznesmenem nie przetrwał próby czasu. Para postanowiła się rozstać.

Dominika Tajner mocno przeżyła rozstanie z Michałem Wiśniewskim. Dodatkowo, w czasie rozwodu z wokalistą Ich Troje pojawiły się problemy zdrowotne u syna, a prokurator postawił jej zarzuty dotyczące wyłudzenia miliona złotych kredytu. Początkowo celebrytka musiała samotnie mierzyć się z problemami, ale pod koniec 2019 roku w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Niestety kilkumiesięczna relacja się zakończyła i Dominika znów jest sama.

Zobacz wideo The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner opowiedzą o swoim pierwszym spotkaniu. Było zaplanowane?

Dominika Tajner rozstała się z partnerem

Początkowo Dominika unikała odpowiedzi na pytania, kim jest jej nowy partner. Sama stwierdziła, że nie chce zapeszać. "Fakt" dotarł do informacji, że (były) partner celebrytki jest biznesmenem prowadzącym interesy w całej Europie. Teraz tabloid informuje, że zakochani postanowili się rozstać. Mężczyzna miał być bardzo zaborczy.

Niestety z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a Dominika jest typem wolnego ptaka. Lubi się spotykać z ludźmi, ma teraz wielu znajomych. Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem - twierdzi informator "Faktu".

Problemy z ubiegłego roku odeszły w niepamięć. Tajner po rozpadzie małżeństwa z Wiśniewskim,  zamieściła dwa wymowne wpisy. W maju syn celebrytki trafił do szpitala w stanie ciężkim, ale Maksymilian na szczęście ma się już dobrze.

Mamy nadzieję, że Dominika wkrótce odnajdzie nową miłość i szczęście!

Więcej o:
Komentarze (49)
Dominika Tajner rozstała się z partnerem. Mężczyzna miał być zazdrosny i zaborczy. "Facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała"
Zaloguj się
 • jamagducha

  Oceniono 18 razy 18

  Niesamowicie interesująca sprawa, szokujący news, wiadomość warta głównej strony!
  .
  Tylko, że, niestety, nikogo nie obchodzi nikomu nie znana Dominika.

 • antykonformista

  Oceniono 9 razy 9

  Tacy ludzie są ze sobą na tej samej zasadzie, co w piosenkach dance z połowy lat 90.
  "Forever and ever, to the end of the night."

  Ale po uj o tym społeczeństwo informować?
  News typu "u Kaczmarowej spod siódemki zapchał się kibel".

 • andrzej2310

  Oceniono 7 razy 7

  Dominika, to straszne, że znów jesteś sama. Nikt Cię nie chce.

 • Jerzy

  Oceniono 7 razy 7

  Skoro miał być to był, spełnił swoje zdanie prawidłowo.

 • fantomass

  Oceniono 8 razy 6

  czyli wiśnia miał rację, że ją olał?
  szurnięta jakaś i tyle, a wszyscy po nim jechali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX