Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie

Jak donosi "Super Express", syn Dominiki Tajner, Maksymilian Idzik, stracił przytomność i został przetransportowany do jednego z warszawskich szpitali. Obecnie przebywa na OIOM-ie.

Dominika Tajner ma za sobą trudny okres. Najpierw głośne rozstanie z Michałem Wiśniewskim, a teraz do mediów docierają smutne wiadomości na temat stanu zdrowia jej syna. Chodzi o 13-letniego Maksymiliana, syna Dominiki z poprzedniego związku. 

Zobacz wideo

Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala

Według ustaleń "Super Expressu" stan zdrowia Maksymiliana jest ciężki. Lekarze zadecydowali więc o przeniesieniu chłopaka na OIOM.  

Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM – powiedziała „Super Expressowi” przyjaciółka rodziny.

Na tę chwilę nie wiadomo jednak, co dokładnie jest przyczyną jego hospitalizacji. Sprawa jest dość tajemnicza, aczkolwiek smutne doniesienia w rozmowie z Plejadą potwierdziła już mama chłopaka, czyli Dominika Tajner. 

Trzymamy kciuki za szybki powrót Maksymiliana do zdrowia. A Dominice przesyłamy dużą dawkę siły. 

DH

Więcej o:
Komentarze (82)
Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie
Zaloguj się
 • bakaliamix

  Oceniono 56 razy 56

  Współczuję. Nie ma nic gorszego, jak choroba dziecka. Ale wierzę, że będzie dobrze.

 • Gość: sad

  Oceniono 32 razy 32

  Wszystko jest nieważne w obliczu prawdziwego dramatu. Jak w każdej rodzinie. Niech zdrowieje.

 • Gość: też mama

  Oceniono 35 razy 31

  Zdrowia życzę i spokoju.

 • Gość: ww

  Oceniono 19 razy 17

  to jest tragedia zachorować lub mieć zawal, udar, wypadek w majowy weekend i w każdy weekend w Polsce. Wtedy umiera najwiecej ludzi. Brak fachowej opieki lekarskiej, albo wcale nie ma lekarzy, w ciężim stanie nie ma kto ratować To po prostu wstrząsający obraz Polski. Syn od Domniki trafiłw taki czas kiedy całąPolska jest wyłączona, ze względu , ze jest znana możę jakiś specjalista go zbada, w inym wypadku to kwestia życia i śmierci

 • Gość: edi

  Oceniono 20 razy 16

  Dominiko , wysyłać takie wiadomosci na instagramie , czy w Plotku to objaw zidiocenia. KOmu przesyłasz te wiadomości o ciężkim stanie syna ? to powinno dotyczyc tylko Ciebie i najbliższej rodziny a nie całego świata. Jak masz siły w tak dramatycznym czasie myśleć o instagramie. Po prostu kobieto ogarnij się wreszcie, i bądź matką a nie celebrytką. Oby Max wyzdrowiał , na pewno tak będzie.

 • Gość: pl

  Oceniono 14 razy 14

  trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze

 • Gość: olo

  Oceniono 38 razy 10

  to dziecko nie miało miłości z żadnej strony rodziców. Dominika pusta kobieta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX