Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie

Jak donosi "Super Express", syn Dominiki Tajner, Maksymilian Idzik, stracił przytomność i został przetransportowany do jednego z warszawskich szpitali. Obecnie przebywa na OIOM-ie.

Dominika Tajner ma za sobą trudny okres. Najpierw głośne rozstanie z Michałem Wiśniewskim, a teraz do mediów docierają smutne wiadomości na temat stanu zdrowia jej syna. Chodzi o 13-letniego Maksymiliana, syna Dominiki z poprzedniego związku. 

Zobacz wideo

Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala

Według ustaleń "Super Expressu" stan zdrowia Maksymiliana jest ciężki. Lekarze zadecydowali więc o przeniesieniu chłopaka na OIOM.  

Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM – powiedziała „Super Expressowi” przyjaciółka rodziny.

Na tę chwilę nie wiadomo jednak, co dokładnie jest przyczyną jego hospitalizacji. Sprawa jest dość tajemnicza, aczkolwiek smutne doniesienia w rozmowie z Plejadą potwierdziła już mama chłopaka, czyli Dominika Tajner. 

 

Trzymamy kciuki za szybki powrót Maksymiliana do zdrowia. A Dominice przesyłamy dużą dawkę siły. 

DH