Dominika Tajner jest zakochana i wiadomo już, kim jest jej partner. Jednak nie od razu chciała dać mu szansę

Kilka dni temu Dominika Tajner ogłosiła, że jest w związku. Nie chciała jednak powiedzieć, kim jest jej partner. Dziś już wiemy.

Dominika Tajner z radością pożegnała 2019 rok, ponieważ nie należał do najszczęśliwszych. Najpierw dowiedziała się, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, pojawiły się problemy zdrowotne jej syna, a jakby tego było mało, prokurator postawił jej zarzuty dotyczące wyłudzenia miliona złotych kredytu. I choć z niektórymi problemami będzie mierzyć się jeszcze jakiś czas, nie zostanie z nimi sama. Celebrytka znów jest zakochana i wiadomo już, kim jest jej partner.

Z kim spotyka się Dominika Tajner? 

Kiedy pojawiły się pierwsze pytania na temat mężczyzny, była żona Wiśniewskiego unikała konkretnych odpowiedzi, a dziennikarzy "Faktu" po prostu zbywała:

Na razie nie mogę powiedzieć nic więcej, nie chcę zapeszać - mówiła.

Tabloid nie dał jednak za wygraną. Dowiedział się nie tylko tego, że partner celebrytki jest biznesmenem prowadzącym interesy w całej Europie, ale również otrzymał komentarz osoby z otoczenia Tajner. Dzięki temu wiemy, że para poznała się przez wspólną znajomą.

Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej - zdradza jej przyjaciółka.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć Dominice dużo miłości i czekać na pierwsze wspólne zdjęcie z partnerem. 

CW

Dominika Tajner wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Nie każdy taniec poszedł jednak po jej myśli. 

Zobacz wideo