Michał Wiśniewski uderza w Agatę Buczkowską: Zaufanie do "najlepszych przyjaciół" powinno być zawsze ograniczone

Ostatnio Agata Buczkowska ujawniła kulisy odejścia z zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski odpowiedział na zarzuty byłej wokalistki i nie przebierał w słowach.

Niedawno Agata Buczkowska po raz pierwszy oficjalnie poinformowała o odejściu z zespołu Ich Troje. Wokalistka ze łzami w oczach opowiedziała o kulisach swojej pracy i nie szczędziła gorzkich słów pod zarzutem Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczenie, w którym odpowiedział na stawiane mu zarzuty.

Michał Wiśniewski wydał oświadczenie

Agata Buczkowska dołączyła do Ich Troje w 2017 roku, jednak nie zagrzała tam miejsca zbyt długo. Niedawno Michał Wiśniewski poinformował, że do zespołu wraca jego była żona, Anna Świątczak. Fani zastanawiali się wówczas, co było przyczyną zakończenia współpracy z Agatą. Niedawno wokalistka skomentowała swoje odejście i opowiedziała o kulisach współpracy z zespołem. Z jej relacji wynika, że została wysłana na przymusowy urlop i zmuszono ją do podpisania niekorzystnych dla niej umów. Emocjonalna wypowiedź młodej wokalistki odbiła się szerokim echem w mediach.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Michała Wiśniewskiego. Kilka dni po wypowiedzi Agaty, lider zespołu opublikował oficjalne oświadczenie w tej sprawie na swoim Facebooku. 

Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. (...)  „Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stało się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje, a są one w takich sytuacjach co najmniej niewskazane - czytamy w oświadczeniu.

Wiśniewski nawiązał również do umowy, którą podpisała Agata. Zasugerował jej kłamstwo, manipulacje i nie krył rozczarowania jej postawą. Dodał również, że sprawa została skierowana do sądu, gdzie będzie dochodził swoich praw.

Zaufanie do „najlepszych przyjaciół” powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie. A wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić - napisał Wiśniewski.

W końcowej części oświadczenia życzył Agacie wszystkiego co najlepsze i powitał w zespole Anię Świątczak. Oświadczenie Michała Wiśniewskiego tylko zaogniło i tak napięte już relacje z Buczkowską. Czy młoda wokalistka zdecyduje się ponownie zabrać głos w tej sprawie?

KK