Anna Świątczak wspomina rozwód z Michałem Wiśniewskim. "Bóg się wtedy o mnie upomniał"

Anna Świątczak była trzecią żoną Michała Wiśniewskiego. Po rozwodzie jej życie wygląda zupełnie inaczej.

Michał Wiśniewski jest jednym z najbarwniejszych, a przy okazji najbardziej kochliwych artystów w polskim show-biznesie. Niedawno lider zespołu Ich Troje po raz piąty (!) stanął na ślubnym kobiercu. Przypomnijmy, że zaledwie rok wcześniej zdecydował się rozstać z ówczesną żoną, Dominiką Tajner. Fani Wiśniewskiego z pewnością pamiętają, że kilkanaście lat temu wokalista był w związku małżeńskim z Anną Świątczak. Po rozwodzie kobieta wycofała się z show-biznesu, jednak sporadycznie udziela wywiadów. Ostatnio rozmawiała z dziennikarzem Plejady.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Anna Świątczak udzieliła pierwszego wywiadu od dawna

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak pobrali się w 2006 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i rozpadło się po 5 latach, co jak na lidera Ich Troje i tak jest całkiem niezłym wynikiem. Owocem ich miłości są dwie córki: Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Obecnie byli małżonkowie pracują nad jubileuszowym projektem zespołu Ich Troje. Z tej też okazji Anna Świątczak ponownie zaczęła pojawiać się w mediach. Ostatnio udzieliła wywiadu Plejadzie. W rozmowie z dziennikarzem po raz kolejny opowiedziała o swoim nawróceniu oraz o tym, jak relacje z Bogiem pomogła jej po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim.

Mam wrażenie, że sam Bóg się wtedy o mnie upomniał i pokazał mi inną perspektywę. (...) Postanowiłam więc zaufać Bogu, stanąć po jego stronie. Uznałam, że skoro on mnie stworzył, to najlepiej wie, czego potrzebuję. I powoli zaczęłam, a w zasadzie to on zaczął, porządkować moje życie. Znowu powiedziałam, że chcę, żeby Pan Bóg był pierwszy w moim życiu - wyznała.

Świątczak dodała też, że opowiada o Bogu swoim dzieciom. Nie narzuca im jednak swojej wiary.

Zawsze im powtarzam, że gdy byłam w ich wieku, to nie wiedziałam o alternatywie. Nie miałam pojęcia, że można inaczej żyć. Ale odkąd poznałam Boga, wiem, że można przeżyć życie inaczej - powiedziała.

Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak na nowo ułożyła sobie życie u boku perkusisty Michała Żeńcy. Para pobrała się 8 lat temu.

Więcej o: