Małgorzata Rozenek zdradziła, na jakie upiększające zabiegi się zdecydowała. "Miałam tylko półtorej godziny"

Małgorzata Rozenek nie próżnuje. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami po zabiegu laminacji.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po ponad trzech latach starań o dziecko w końcu powitali na świecie synka. Mały Henryk jest dla nich całym światem. Nie ma dnia, aby dumna mama lub tata nie pochwalili się nowym zdjęciem pociechy. Dodatkowo przy natłoku obowiązków "Perfekcyjna" nie zapomina o sobie. Wolną godzinę postanowiła wykorzystać na zabiegi upiększające. Małgorzata Rozenek zdecydowała się na laminację rzęs, manicure i pedicure.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek zdradziła, na jakie upiększające zabiegi się zdecydowała

"Perfekcyjna" udostępniła post na Instagramie, w którym wyznała, że po długiej kwarantannie, która pomogła jej odżywić rzęsy i paznokcie, udało jej się odwiedzić w końcu salon kosmetyczny. Postanowiła zadbać o wygląd i paznokcie, dlatego na razie rezygnuje ze sztuczności i regeneruje swoje naturalne rzęsy.

Dzień dobry. Wyrwałam się dziś na zabieg laminowania rzęs. Jestem zachwycona. Na pierwszym zdjęciu rzęsy bez pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs, ale i pielęgnacyjny. To dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać. A, że miałam tylko półtorej godziny, to jednocześnie zrobiłyśmy z cudownymi dziewczynami mani i pedi - napisała pod zdjęciem.
 

Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy i komplementów. Większość internautek jest zachwyconych wyglądem celebrytki.

Jak Pani to robi, że wciąż wygląda jak nastolatka.
Zadbana mama to szczęśliwa mama! - czytamy pod postem.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek po porodzie nie zwalnia tępa. Ostatnio ruszyły zdjęcia do najnowszego sezonu programu "Projekt Lady", w którym Gosia pełni rolę prowadzącej. Gwiazda TVN pochwaliła się zdjęciami z planu i wyglądała znakomicie!