Doda pokazała tatuaż fana ze swoją podobizną. Przy okazji wbiła szpilę Radosławowi Majdanowi

Jeden z fanów Dody postanowił ozdobić swoją skórę tatuażem z jej podobizną. Dorota Rabczewska oczywiście podzieliła się na Instagramie tym rysunkiem, a przy okazji nawiązała do byłego partnera.

Wielbiciele artystów nierzadko zdobią swoje ciała podobiznami idoli. Jak się okazuje, również Doda doczekała się tego rodzaju uwielbienia. Na Instagramie pochwaliła się rysunkiem na ciele, lecz w opisie nawiązała do ukochanego sprzed lat. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Doda pokazała tatuaż fana

Doda wiele lat temu zyskała popularność dzięki udziałowi w polsatowskim "Barze". Jej ukochany Radosław Majdan był wtedy bramkarzem w Wiśle Kraków. Para chętnie opowiadała o swoim małżeństwie. Nawet na ciele zamieszczała wyznania miłości. Dorota na przedramieniu miała napis "Kochać Radek" (tatuaż powstał z błędem), zaś Radosław miał na ramieniu nagą podobiznę piosenkarki, a na przedramieniu wyznanie miłości w języku hebrajskim. Po rozwodzie tatuaż byłej żony przerobił na podobiznę Indianina.

ZOBACZ: Doda usuwa tatuaż, który zrobiła dla Radosława Majdana. Pokazała bliznę. Boli od samego patrzenia

Doda zamieściła na Instagramie zdjęcie tatuażu jej fana. To podobizna wokalistki oraz tytuł jednego z hitów Rabczewskiej, "Nie daj się". Celebrytka w opisie nawiązała do przerobionego tatuażu byłego męża. Zasugerowała, że jeśli jej wielbiciel znudzi się jej portretem, zawsze może go przerobić na Indianina. 

Jak wam się podoba tatuaż mojego fana ze mną i tytułem mojej piosenki? Będzie z tego Indianin? Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich fanów, którzy odważyli się umieścić na swoim ciele mój wizerunek - napisała Doda.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani podchwycili żart Rabczewskiej i zastanawiali się, kiedy jej podobizna zostanie przerobiona. 

Byle nie Pocahontas jak Edyta Górniak.
Obstawiam za pięć lat Indiankę.
Może Eskimos tym razem? Będzie tak światowo - żartowali internauci.

ZOBACZ TEŻ: Doda wspomina zdrady Radosława Majdana. "To było traumatyczne wydarzenie. Było mi strasznie przykro"