Doda i Anna Lewandowska w bliźniaczych stylizacjach. Karolina Domaradzka nie ma wątpliwości, która z nich wypadła lepiej

Karolina Domaradzka porównała stylizację Dody i Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, w swojej ocenie stylistka była bardziej przychylna piosenkarce.

Karolina Domaradzka jest stylistką, o której ostatnimi czasy zrobiło się nieco głośniej za sprawą afery wokół marki Veclaim. To właśnie ona była jedną z pierwszych osób, które nagłośniły proceder doszywania metek. Od dawna jednak chętnie ocenia stylizacje celebrytek. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że skrytykowała Annę Lewandowską. Tym razem również wzięła pod lupę żonę Roberta Lewandowskiego i porównała ją do Dody.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Domaradzka krytykuje stylizację Lewandowskiej z "DD TVN". ''Ubierz się jak Anna, ale zrób to jak należy''

Stylistka ocenia Dodę i Annę Lewandowską

Anna Lewandowska i Doda niedawno pokazały się w bardzo podobnych stylizacjach. Obie panie miały na sobie białe bluzki z poduszkami, co skłoniło Karolinę Domaradzką do krótkiej oceny. Stylistka zamieściła zdjęcie Dody w tym wydaniu na Instagramie i pochwaliła piosenkarkę za dobry zmysł estetyczny. 

Top z poduszkami świetnie wystylizowała również Doda, wkładając go w środek szortów, które zaczynają się dokładnie tam, gdzie znajduje się talia. Stworzyła na podstawie takiego połączenia fajny, casualowy zestaw w modnym wydaniu - zachwala Domaradzka. 

Na następnym Instastory mogliśmy zobaczyć porównanie stylizacji Dody i Anny Lewandowskiej. Dla trenerki Karolina Domaradzka już nie była tak przychylna. 

Ocena outfitu pod względem fashion! To nie sprawa sylwetki ani nazwiska. Doda po prostu zrobiła to lepiej i umiejętnie połączyła modowy top z szortami - pisze stylistka. 

Doda, Anna Lewandowska, Karolina DomaradzkaDoda, Anna Lewandowska, Karolina Domaradzka instagram.com@karolina_domaradzka

Według was, która z pań wypadła lepiej w białej bluzce? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ: Doda ćwiczy w parku w kusym stroju kąpielowym. Pochwaliła się też fotkami z dzieciństwa. Niezły bicek!

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej: "Każda mama powinna ufać swojej intuicji"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.