Doda ćwiczy w parku w kusym stroju kąpielowym. Pochwaliła się też fotkami z dzieciństwa. Niezły bicek!

Doda wybrała się we wtorek na trening. Wykonała go na łonie natury, a później pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Już wtedy była nieźle wysportowana!

Doda zrezygnowała na moment z muzycznej kariery na rzecz filmowej. Piosenkarka ciężko pracuje aktualnie na planie "Dziewczyn z Dubaju", którego reżyserką jest Maria Sadowska. Panie świetnie się dogadały i jak relacjonują w sieci, nie mogą doczekać się, aż ich produkcja ujrzy światło dzienne. Mimo wielu godzin spędzonych na planie, Rabczewska znajduje także czas i siłę na trening. We wtorek wykonała go w parku. Już będąc dzieckiem, złapała sportowego bakcyla!

Zobacz wideo Doda trenuje w parku

Doda w neonowym kostiumie kąpielowym wybrała się na trening do parku

Uwielbienie do sportu zaszczepił w Dorocie jej tata, Paweł Rabczewski, któremu artystka złożyła we wtorek publiczne życzenia. Na InstaStories opublikowała kilka zdjęć sprzed lat, kiedy była jeszcze nastolatką. Na jednym zaprezentowała wyćwiczone mięśnie. 

Sport kocham dzięki mojemu ojcu. Na zdjęciu mam jedenaście lat i biceps większy od dzisiejszych bananowych synków - oznajmiła z dumą.

Obowiązki zatrzymały jednak Rabczewską w stolicy i niestety nie spotkała się tatą w Ciechanowie. Wybrała się jednak z koleżanką na trening do parku. Zwracała uwagę chyba każdego. W końcu jej neonowego kostiumu kąpielowego nie dało się nie zauważyć.

 

To nie pierwszy raz, kiedy Dorota chwali się fanom wysportowaną sylwetką. Od pewnego czasu kilkunastominutowe treningi to wręcz jej rytuał. Ulubionymi ćwiczeniami są chyba te na pośladki i nogi. Efekty są zachwycają!

ZOBACZ TEŻObsada aktorska filmu Dody wreszcie ujawniona. W "Dziewczynach z Dubaju" pojawią się same popularne nazwiska. "Wow, miazga"

Więcej o: