Nie żyje ojciec Grażyny Wolszczak. Aktorka nie miała szansy spędzić z nim ostatnich chwil. Pożegnała go wzruszającym wpisem

W ostatnich dniach Grażyna Wolszczak pożegnała swojego ojca. Pan Henryk miał 91 lat.

Dramat w rodzinie Grażyny Wolszczak. Gwiazda "Na Wspólnej" pożegnała ojca. Aktorka podzieliła się smutną wiadomością na Instagramie.

Zobacz wideo Syn Grażyny Wolszczak miał jej dość w "Ameryka Express". A ona? "Nudzi mnie wypoczywanie nad basenem"

Nie żyje ojciec Grażyny Wolszczak

We wtorkowe popołudnie na instagramowym profilu Grażyny Wolszczak pojawił się smutny post. Aktorka ogłosiła, że nie żyje jej ojciec.

Myślcie o mnie jutro ciepło i czule, bo dzień mam trudny na maxa #pożegnanie #tata - napisała obok czarno-białego zdjęcia.
 

Sławne koleżanki Grażyny Wolszczak odrazy wystosowały w jej stronę słowa wsparcia.

Tulę bardzo - napisała Marzena Rogalska.
Przytulam - dodała od siebie Beata Sadowska.

W rozmowie z "Faktem" aktorka wyznała, że ze względu na obostrzenia sanitarne nie miała okazji pożegnać się ze swoim ojcem.

Nie byłam z nim wtedy. Nie widziałam się w ostatnim czasie z tatą, bo był Covid, a tata był w szpitalu i nie można było tam wejść - wyznała gwiazda.

Henryk Wolszczak miał 91 lat. Ojciec aktorki zmarł 13 czerwca. W młodości pan Henryk pracował jako inżynier budowlany. Był również członkiem zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk" w Gdyni, a także twórcą i dyrektorem Spółdzielni Mieszkaniowej Rumia Janowo.

Pogrzeb Henryka Wolszczaka odbędzie się w środę 17 czerwca w Gdańsku. 

Msza żałobna odbędzie się o godz. 12 w kościele przy ul. Zator-Przytockiego 3 w Gdańsku-Wrzeszczu. A uroczystości pogrzebowe o godz. 14.30 tego samego dnia na cmentarzu Łostowice - napisała rodzina zmarłego w nekrologu. 

Pani Grażynie składamy szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia.

Więcej o: