Weronika Rosati nie może już mówić o przemocy ze strony byłego partnera. Otrzymała sądowy zakaz

Weronika Rosati nie będzie mogła już mówić publicznie o przemocy, której miała doświadczyć ze strony byłego partnera, Roberta Śmigielskiego. Zapadł wyrok sądu.

Rok temu Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu w "Wysokich Obcasach". Opowiedziała w nim o przemocy fizycznej i psychicznej, których zaznała w domowym zaciszu. Z wypowiedzi aktorki wynikało, że Robert Śmigielski uderzył ją nawet wtedy, gdy była w ciąży. Zachowanie byłego partnera nie zmieniło się również, gdy na świat przyszła ich córka. Teraz Weronika Rosati nie będzie mogła już mówić o tym publicznie.

Zobacz: Weronika Rosati już wcześniej zgłaszała przemoc na policji. Teraz sprawa ruszyła. Były partner komentuje

Zobacz wideo Weronika Rosati o konsekwencjach wywiadu dla "Wysokich Obcasów"

Weronika Rosati dostała sądowy zakaz

"Super Express" dowiedział się, że Robert Śmigielski złożył zażalenie, do którego już ustosunkował się warszawski sąd apelacyjny. Zapadł wyrok, z którego wynika, że Weronika Rosati otrzymała zakaz mówienia o przemocy.

Warszawski sąd apelacyjny, po zażaleniu Śmigielskiego, wydał postanowienie, że na czas trwania postępowania publicznego Rosati nie może wypowiadać się na temat stosowania przemocy przez jej byłego partnera. Zarzucenie Śmigielskiemu zachowań przemocowych rodzi obawę, że Weronika w dalszym ciągu będzie formułować zakwestionowane w niniejszym postępowaniu wypowiedzi - informuje "Super Express".

Decyzja sądu została uzasadniona faktem, że wypowiedzi Weroniki Rosati negatywnie wpływały na pracę Roberta Śmigielskiego, a także jego codzienne funkcjonowanie. Przypomnijmy, że ortopeda zaprzeczył wszystkim oskarżeniom Weroniki Rosati. Jego zdaniem, aktorka chciała zdobyć rozgłos jego kosztem. Między byłymi partnerami rozpętała się sądowa wojna zarówno dotycząca przemocy, zniesławienia, jak i opieki nad córką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.