Natalia Kukulska zaczęła pracować z synem. Jan Dąbrówka ma niezwykły talent muzyczny i idzie w ślady rodziców

Na najnowszej płycie Natalii Kukulskiej wystąpi jej najstarszy syn Jan. Dwudziestolatek również pasjonuje się muzyką i idzie w ślady znanych rodziców.

Natalia Kukulska jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, które starają się chronić prywatność. Piosenkarka jest matką trójki dzieci: 15-letniej Anny, trzyletnią Laurę i 20-letniego Jana. Artystka od czasu do czasu publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, jednak nie zdradza zbytnio kulis życia prywatnego swoich pociech. Okazuje się, że zainteresowanie starszym synem Janem może się nasilić, chłopak współpracował bowiem ze znaną mamą przy jej najnowszej płycie. 

ZOBACZ TEŻ: Syn Natalii Kukulskiej opublikował zdjęcie z siostrą. Jan niedługo skończy 20 lat, Anna to już nastolatka

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska z synem na jednej płycie 

Jan Dąbrówka, bo tak nazywa się starszy syn piosenkarki, również pasjonuje się muzyką. Gra na instrumentach perkusyjnych. Teraz będzie mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami przed szerszą publicznością, ponieważ wziął udział w tworzeniu najnowszego krążka Natalii Kukulskiej "Czułe struny". 

 

Nadchodzący album artystki składać się będzie z utworów Fryderyka Chopina przerobionych na wersję symfoniczne, do których zostały napisane teksty. Efekty pracy syna piosenkarki oraz jej męża możemy usłyszeć już teraz na pierwszym singlu promującym krążek: Czułe struny [Polonez As-dur]. 

W tworzeniu płyty wzięło udział ponad 100 osób m.in.: Kayah, Adam Sztaba, Mela Koteluk czy Bovska. Album już jest dostępny w przedsprzedaży, a jego planowana premiera przewidziana jest na sierpień. 

ZOBACZ: Natalia Kukulska opowiedziała o relacji z teściową. Jedna kwestia była dla niej problematyczna. "Miałam duży opór"