Paulina Sykut-Jeżyna wyjechała z rodziną nad morze. Jej zdjęcie w bikini rozgrzało fanów. "Słoneczny patrol"

Paulina Sykut-Jeżyna zatęskniła za wakacjami, dlatego postanowiła wybrać się nad polskie morze. Pozując do zdjęć na tle Bałtyku, wprawiła w zachwyt swoich instagramowych fanów. Pogodynka odsłoniła zgrabne nogi.

Paulina Sykut-Jeżyna pomimo długotrwałej izolacji domowej nie mogła narzekać na utratę pracy, ponieważ nieustannie gościła w domach widzów, pojawiając się na ekranach telewizorów i prezentując prognozę pogody. Dziennikarka pochwaliła się ostatnio udziałem w  nowym medialnym projekcie, którego efekty już niebawem będziemy mogli obejrzeć na antenie Polsatu. Jednak teraz przyszedł czas na zasłużony wypoczynek nad polskim morzem. Sykut-Jeżyna wybrała się na wczasy z mężem i córką, a z instagramowej fotorelacji wynika, że nawet podczas wakacji jest bardzo aktywna. Na jednym ze zdjęć skacze po piasku i odsłania zgrabne nogi!

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna kibicowała Sandrze Kubickiej?

Skacząca Paulina Sykut-Jeżyna w bikini

Prezenterka pogody kilka tygodni temu wspominała mile spędzone chwile we Włoszech, tęskniąc za wypoczynkiem na łonie natury. Na szczęście już ma możliwość, by zrealizować swoje małe marzenie o wakacjach nad morzem. Razem z rodziną wybrała się na północ Polski i rozgrzewa użytkowników Instagrama gorącymi zdjęciami znad Bałtyku. Zobaczcie, jaką przesyła swoim fanom "pocztówkę"!

Pocztówka z pozdrowieniami. Odpoczywamy! - czytamy na profilu dziennikarki. 
 

Trzeba przyznać, że 39-latka bardzo atrakcyjnie prezentuje się na opublikowanej z wakacji fotografii. Paulina wypoczywa na plaży w bikini, które odsłoniło jej zgrabne nogi, jednak w jej stylówce nie zabrakło również ciepłej bluzy, która oddaje klimat wiosennej pogody nad polskim morzem. Niektórzy fani porównali zdjęcie do kadru z filmu "Słoneczny patrol". 

Kusisz, kusisz nogami!
Słoneczny patrol!
Wow, robi wrażenie... 

Również jesteście zachwyceni figurą dziennikarki?