Paulina Sykut-Jeżyna wspomina urlop w Italii i pokazuje niepublikowane wcześniej zdjęcia. "Najpiękniejsze włoskie wakacje"

Paulina Sykut-Jeżyna oddała się wakacyjnym wspomnieniom. Prezenterka udostępniła na swoim Instagramie rodzinne zdjęcia z Włoch, których do tej pory nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć. Widoki zapierają dech w piersiach!

Paulina Sykut-Jeżyna w obliczu izolacji coraz częściej pokazuje obserwatorom swą rodzinę i prezentuje własne sposoby na spędzenie wolnego czasu. Przypomnijmy, ostatnio gwiazda zabrała swoich fanów na balkon oraz ujęła ich uroczym zdjęciem córki i męża. Tym razem prezenterka postanowiła nieco powspominać swoje wakacyjne wojaże i udostępniła na Instagramie zdjęcia z Włoch.

Zobacz wideo Paulina Sykut ćwiczy jogę w domu.

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wakacje

Paulina Sykut-Jeżyna zatęskniła za czasami, kiedy podróżowanie nie było niczym ograniczone i w każdym momencie można było wybrać się w dowolny zakątek świata. Prezenterka podzieliła się ze swoimi fanami niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z wakacji spędzonymi w słonecznej Italii:

To były nasze najpiękniejsze włoskie wakacje. Kiedyś tu razem wrócimy. Widoki zapierające dech w piersiach, serdeczni ludzie, pyszne jedzenie i słońce. Dzisiaj w Bellagio jest pusto. Mam nadzieję, że za jakiś czas zarówno u nas, jak i tam, wszystko wróci do normy. Wspieram i jednoczę się ze wszystkimi, których spotkaliśmy w tym wspaniałym miejscu.
Na zdjęciach widok z okna hotelu (...) na Jezioro Como. Jeśli będziecie w Bellagio, koniecznie wpadnijcie do hipisowskiej restauracji na plaży - dodała.
 

Obserwatorzy Pauliny podzielili się z nią własnymi spostrzeżeniami na temat Włoch i podróży:

Kocham Włochy i też planuje jeszcze tam wrócić.
Musi Pani odwiedzić Sycylię, ja jestem zakochana, i polecam wszystkim. Cudowni ludzie, widoki, ruiny. No wszystko.
Super, Paulinka.

Musimy przyznać, że zdjęcia Sykut-Jeżyny robią wrażenie. Sami zatęskniliśmy za wakacyjnymi wojażami.