Paulina Sykut-Jeżyna wypoczywa na balkonie. My patrzymy na jej stylizację. To hit wiosny!

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak spędza słoneczne niedzielne popołudnie. Prezenterka odpoczywała na balkonie w cudownej, dość bajkowej stylizacji.

Choć w ostatnim czasie pogoda nas rozpieszcza, niestety, nie możemy w pełni z niej korzystać. Jednak każdy radzi sobie jak może. Dobrym przykładem jest Paulina Sykut-Jeżyna, która postanowiła w pełni wykorzystać słoneczny dzień. Niedzielne popołudnie spędziła, relaksując się na swoim balkonie. My zwróciliśmy uwagę także na jej świetną stylizację. Połączenie takich kolorów to hit sezonu.

Paulina Sykut-Jeżyna wypoczywa na balkonie

Pogodynka kolejny raz pokazała, że ma wyczucie stylu i nawet w domowym zaciszu potrafi świetnie wyglądać. Tym razem zdecydowała się na różową, przewiewną spódnicę z kolorowymi nadrukami i sweter w kolorze fuksji z głębokim dekoltem. Stylizację dopełniła fioletową opaską i sportowymi, białymi butami. Naszym zdaniem wyglądała świetnie i jak się okazuje, wielu internautów uważa podobnie.

Dzisiaj bujam się pod błękitnym niebem. Jak u Was? Miłej niedzieli - podpisała post.
 

W komentarzach pod postem pojawiło się wiele komplementów i miłych słów. Stylem prezenterki zachwyciła się nawet Katarzyna Zielińska.

Ale się wyszykowałaś! - napisała aktorka.
Pięknie pani Paulino!
Śliczna spódnica. Zakochałam się w niej - dodali internauci.
Zobacz wideo Julia Wieniawa i Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczą jogę w domuJulia Wieniawa i Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczą jogę w domu

Paulina Sykut-Jężyna w domowej izolacji

Paulina Sykut-Jeżyna, jak wiele innych polskich gwiazd, całe dnie przebywa teraz w domu. Prezenterka często pokazuje w mediach społecznościowych pomysły na wypełnienie sobie dnia i równie często możemy zobaczyć, jak wygląda jej 200-metrowy apartament. Paulina razem z mężem i córeczką Różą mieszkają w samym centrum Warszawy, jednak mimo to zieleni wokół ich domu nie brakuje. Cały apartament możecie zobaczyć TUTAJ.

BO