Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli". W obsadzie Dagmara Kaźmierczak z "Królowych życia". Stramowskiego nie rozpoznacie

"Pętla" to najnowszy film Patryka Vegi. W sieci pojawił się już zwiastun. O czym opowiada produkcja i kto w niej zagrał? Sprawdźcie!

Ostatnio o Patryku Vedze było głośno, kiedy na jaw wyszedł fakt, że reżyser kręci film pomimo zakazu zgromadzeń. Te działania spotkały się z krytyką środowiska filmowego, z tego powodu Katarzyna Zawadzka zrezygnowała też z udziału w nowej produkcji. Tymczasem w sieci pojawił się już zwiastun najnowszej produkcji Patryka Vegi. Jakie gwiazdy zobaczymy na ekranie tym razem?

Patryk Vega udostępnił zwiastun filmu "Pętla"

"Pętla" - taki tytuł nosić będzie najnowsza produkcja Patryka Vegi. W udostępnionym przez reżysera zwiastunie dostrzeżemy twarze znane z poprzednich filmów reżysera. Na ekranie zobaczymy Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Antoniego Królikowskiego. W filmie wystąpił również Rafał Cieszyński oraz znana z "Królowych życia" Dagmara Kaźmierska.

Tematem nowej produkcji Patryka Vegi jest "ekskluzywna" prostytucja. Z usług modelek i tancerek korzystają bowiem politycy, sportowcy (poznaliście Piotra Stramowskiego w roli boksera?), celebryci, a nawet księża. Na trop seksualnych przestępstw wpadnie bohaterka grana przez Katarzynę Warnkę. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź "Pętli".

Zobacz wideo

Zwiastun najnowszej produkcji reżysera spotkał się z mieszanym przyjęciem wśród Internautów:

Z filmami Vegi to jest u mnie trochę jak z chipsami - niby wiem, że są niesmaczne i bez żadnej wartości, ale... Jak już się dorwę do jednego, to zjem całą paczkę. I w sumie raz na jakiś czas nie zaszkodzi.
Zero nowych twarzy, ciągle główne role dostają ci sami aktorzy. Nawet jeśli jest nowy temat, to produkcja jest mało oryginalna. Nie pójdę na ten film, dla mnie zwiastun mocno przerysowany.
Zabierzcie temu panu kamerę - czytamy w komentarzach pod filmem.

A Was zachęcił zwiastun "Pętli"? Wybierzecie się do kina na nowy film Patryka Vegi?

Więcej o: