Patryk Vega kręci film z całą ekipą. Mamy zdjęcia, które to potwierdzają. Reżysera krytykuje m.in. Szyc. "Niektórzy ponad kwarantanną?"

Nieoficjalnie wiadomo, że trwają prace nad kolejnym filmem Patryka Vegi. Informacje o jego kolejnej produkcji były owiane tajemnicą, aż do momentu, gdy do sieci wyciekły zdjęcia ekipy filmowej.

Pandemia zaburzyła funkcjonowanie milionów ludzi na całym świecie. Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji oświatowych i kulturalnych, a także restauracji, sklepów i lokali usługowych. Kolejnym rozwiązaniem było przyjęcie dodatkowych środków bezpieczeństwa, polegających na ograniczeniu zbiorowych zgromadzeń do liczby 50 osób. Decyzja rządu utrudniła codzienne funkcjonowanie tysięcy osób, a wśród nich znaleźli się ludzie związani z przemysłem filmowym. 

Patryk Vega kręci kolejny film mimo zakazu?

Zawieszono prace na planach filmowych, a wiele produkcji ze względu na bezpieczeństwo stanęło pod znakiem zapytania. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zastosowali się do odgórnych zaleceń. Nieoficjalnie wiadomo, że Patryk Vega nadal pracuje nad produkcją kolejnego filmu. W obsadzie filmu mają pojawić się aktorzy, którzy na stałe współpracują z reżyserem.

Otrzymaliśmy zdjęcia od anonimowego informatora, który zauważył czarne Lamborgini Patryka Vegi zaparkowane przy Klubie Park w Warszawie. Do sieci trafiły również zdjęcia z okolic Pola Mokotowskiego, na których wyraźnie widać wozy, samochody i autobusy ekipy filmowej. Na podstawie zdjęć można wywnioskować, że prace nad nowym filmem Patryka Vegi  są kontynuowane. Cała produkcja ma podobno zająć 17 dni zdjęciowych. Wszystko wskazuje na to, że niepokorny reżyser za nic ma dobro swoich współpracowników i świadomie naraża ich na niebezpieczeństwo.

Sprawą zainteresowała się również Karolina Korwin-Piotrowska, która na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia ekipy filmowej. Dziennikarka nie kryła swojego oburzenia i zastanawiała się, czy policja i sanepid wiedzą o trwających pracach. 

Zadać trzeba pytanie o to, na jakich zasadach to powstaje, czy wie o tym sanepid i policja. Jaka firma to była w stanie ubezpieczyć? Jakie umowy podpisywali ludzie? Z jakimi klauzulami? Czy to nie jest świadome sprowadzenie zagrożenia na ludzi? Wszyscy ludzie filmu stanęli w obawie o dobro ludzi, swoich kolegów i koleżanek po fachu, wszyscy na tym strasznie tracą, ludzie są bez pracy, bez dochodów, solidarnie czekają jednak na koniec epidemii. Poza aktorami Vegi, tak? - napisała dziennikarka na swoim Instagramie.

Temat poruszył również Borys Szyc, który na swoim InstaStory opublikował post Karoliny Korwin Piotrowskiej i wetknął szpilę Vedze.

To mamy kwarantannę, czy niektórzy są ponad? A do tego są totalnie nieodpowiedzialni?

Opublikował również post, z którego wynika, że firma produkcyjna Vegi zachęcała statystów do pracy na planie w obliczu pandemii, nęcąc ich większą stawką.

Borys SzycBorys Szyc instagram.com/borys.szyc

Wygląda na to, że Patryk Vega nie przejął się zaleceniami rządu. Ciekawe, czy odważna decyzja Vegi zachęci innych producentów do wznowienia prac na planach filmowych? 

KK

Więcej o:
Komentarze (69)
Patryk Vega kręci film mimo zakazu. Do sieci trafiły zdjęcia z planu najnowszej produkcji
Zaloguj się
 • niezalany

  Oceniono 30 razy 24

  pazerność tego przygłupa po prostu powala... żeby to jeszcze coś wartościowego powstało

 • louis_von_cypher

  Oceniono 16 razy 16

  z gęby tandeta, we łbie tandeta, wzorcowa wolska TANDETA.

 • hanoli776

  Oceniono 14 razy 14

  17 dni na kręcenie filmu. Ludzie przecież tyle to się kręci teledysk , albo reklamę.
  Jednak nie narzekajmy do fanów filmów Patryka Vegi pękają kina.
  Nawet Kożuchowska nie wstydzi się tam grać...kasa to kasa

 • mw29

  Oceniono 14 razy 12

  Filmy tego durnia sa tak samo szkodliwe jak disco polo

 • cezar85

  Oceniono 10 razy 8

  Shitshow must go on

 • j-a-ga

  Oceniono 11 razy 7

  Patryk Wega nie boi się koronowirusa. To koronowirus boi się filmów Węgiel.

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 6 razy 6

  A ponoc miesiac temu sie nawrocil i zarzekal sie, ze juz przestal byc taki chciwy i cyniczny XD

 • pator77

  Oceniono 8 razy 6

  kasa, kasa, kasa....

 • bialywywiad

  Oceniono 5 razy 5

  O się niczego nie boi. Mafię zna, gliniarzy i prokuraturę ma w małym palcu. W służbach specjalnych spędził pół życia. To on ponoć wydał ibn Ladena! I tego, no, Trampa na krzesło prezydenta wsadził. Gość z patologią jest za pan brat!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX