Borys Szyc opublikował stare zdjęcia z gwiazdami. Wśród nich Ostaszewska i Wojewódzki. "Dawno się tak nie uśmiałem"

Borys Szyc powrócił do dawnych czasów i na swoim Instagramie opublikował stare zdjęcia z całą plejadą gwiazd. Aktor nie ukrywał, że znaleziska sprawiły mu mnóstwo radości.

Większość osób zastosowała się do zaleceń rządu i spędza czas w domach. To doskonały moment na nadrobienie filmowych zaległości, czytanie książek, które od dawna kurzą się na półce, a przede wszystkim odpoczynek w gronie najbliższych. Niektórzy wpadli w wir porządków - układają ubrania, segregują dokumenty i przeglądają stare zdjęcia. Wśród nich znalazł się również Borys Szyc.

Zobacz wideo Borys Szyc na premierze filmu ''Piłsudski''

Borys Szyc opublikował zdjęcia sprzed lat

W sentymentalną podróż wybrał się Borys Szyc, który odkopał zdjęcia sprzed lat, a swoimi znaleziskami podzielił się na Instagramie. Aktor przyznał, że stare ujęcia dały mu wiele radości i wywołały uśmiech na jego twarzy.

Time is a trick, jak mawiał Prince. O niektórych zdjęciach chciałoby się zapomnieć, a z drugiej strony... Dawno się tak nie uśmiałem. Pozdrawiam wszystkich z czasów, kiedy można było swobodnie przebywać wśród ludzi, a nawet się przytulać. A tymczasem zostańcie w domach i bądźcie zdrowi - napisał na swoim profilu.

Wśród licznych ujęć możemy zobaczyć te pochodzące z planów zdjęciowych, wydarzeń filmowych i teatralnych. To nie lata gratka dla wszystkich fanów aktora, choć nie tylko dla nich. Szyc jest w towarzystwie największych sław polskiego show-biznesu. Na zdjęciach pozuje z Karoliną Gruszką, Kubą Wojewódzkim, Marcinem Dorocińskim, Magdaleną Cielecką, Mają Ostaszewską, Łukaszem Garlickim, Kayah, Marcinem Prokopem i Robertem Więckiewiczem. Trzeba przyznać, że zmienili się w ciągu tych kilkunastu lat. Spójrzcie sami!

 

Opublikowane zdjęcia spotkały się z niezwykle ciepłym odbiorem. Wśród licznych komentarzy pojawiły się również te od gwiazd, które razem z Borysem bawiły się na bankietach.

O mamo! Żeś Ty to wygrzebał. Cudo! Się bawiło... Bądźmy zdrowi wszyscy. Buzi - napisała Maja Ostaszewska.
Rozbiłeś Bank, Boria - napisał Oliver Janiak.
Fatalnie to zabrzmi, ale uwielbiam Gruszkę - dodał żartobliwie Kuba Wojewódzki.
Jezus Maria - wykrzyczała Karolina Korwin-Piotrowska.

Być może inne gwiazdy zainspirują się pomysłem Borysa Szyca i również opublikują zdjęcia sprzed lat! Kto wie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.