Borys Szyc pochwalił się zdjęciem USG synka. Nie zabrakło czułych słów. "All we need is love"

Borys Szyc już nie może się doczekać, aż jego żona urodzi. Na Instagramie opublikował zdjęcie USG przyszłej pociechy.

Borys Szyc i jego ukochana żona, Justyna Nagłowska, spodziewają się dziecka. Jakiś czas temu para zdradziła, że na świat przyjdzie chłopiec. Swoich fanów poinformowali także, że wzięli już ślub. Będzie to pierwszy syn aktora, lecz nie pierwsza jego pociecha. Jest on już tatą nastoletniej Soni. Także Nagłowska miała wcześniej okazję zasmakować uroków macierzyństwa, a potomek z aktorem będzie jej trzecim dzieckiem.

Dzieci gwiazd na Instagramie. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Borys Szyc spodziewa się synka

Borys Szyc podzielił się ze swoimi fanami wyjątkowym postem. Aktor wstawił zdjęcie swojej ukochanej ze sporym już brzuszkiem. Na dodatek udostępnił także zdjęcie USG swojej przyszłej pociechy!

Kochajcie się, nie tylko od święta... Reszta się ułoży sama. I żeby Was nie dopadł syndrom swędzącego oka. All we need is love - napisał na Instagramie Borys Szyc.
 

Justyna Nagłowska zdecydowała się odpowiedzieć na czułe słowa Borysa Szyca.

Kocham Cię najmocniej i dziękuję, że jesteś <3 - napisała Nagłowska.

Fani także niezwykle pozytywnie zareagowali na post aktora i zdjęcie jego pociechy. Pogratulowali Borysowi Szycowi syna i przesłali życzenia pomyślności. 

Kochającej rodziny można zawsze pozazdrościć.
Gratulacje i pomyślności.
Piękną ma Pan kobietę! Dużo miłości życzę!

Przypomnijmy tylko, że historia miłość Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej jest naprawdę wyjątkowa. Para poznała się, kiedy oboje mieli niewiele ponad dwadzieścia lat. Początkowo ich związek nie przetrwał ze względu na karierę Szyca. Po latach jednak ich dawna miłość się odrodziła i para zdała sobie sprawę, że są sobie pisani.

JP