Borys Szyc wziął ślub i zdradził płeć dziecka. "I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok". Musicie zobaczyć suknię panny młodej

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub. Aktor poinformował o tym wyjątkowym wydarzeniu w sylwestrową noc. Przy okazji podsumował mijający rok i zdradził płeć dziecka.

W sylwestrową noc Borys Szyc zdecydował się podzielić z fanami radosną nowiną - razem ze swoją ciężarną partnerką Justyną Nagłowską wziął ślub. Ceremonia prawdopodobnie odbyła się kilka miesięcy temu, ponieważ na zdjęciach po wybrance aktora nie widać jeszcze wyraźnych ciążowych krągłości.

Borys Szyc już po ślubie

Aktor pokazał piękne zdjęcia i opublikował wzruszający post na Instagramie. Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy, a mijający rok był dla niego wyjątkowy. W końcu nie tylko został mężem, ale i oczekuje narodzin pierwszego wspólnego z Justyną dziecka. We wpisie zdradził, że będzie mieć syna. Przypomnijmy, że aktor ma już 15-letnią córkę Sonię z poprzedniego związku. 

 
Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego - napisał aktor.

Zdjęcia, które pokazał aktor na profilu, pochodzą z sesji zdjęciowej, wykonanej w niezwykle klimatycznym miejscu na łonie natury. Uwagę zwraca ślubna kreacja Justyny Nagłowskiej. Ukochana aktora miała na sobie skromną suknię w stylu boho, a do tego bogato zdobiony kwiatami wianek. Do swojej kreacji dobrała białą koszulę. Wyglądała skromnie i z klasą. Podoba się wam?

KM

Nie tylko Borys Szyc wziął ślub w tajemnicy. Te gwiazdy też to zrobiły! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.