Żenujący materiał TVP o Borysie Szycu. Aktor skrytykował Klepacką, a stacja wypomniała mu alkoholizm, z którym walczy od lat

TVP w "Wiadomościach" wyemitowała materiał poświęcony awanturze, do jakiej doszło pomiędzy Zofią Klepacką a Kingą Rusin. Nie oszczędzono w nim osób, które skrytykowały zachowanie byłej mistrzyni świata w windsurfingu.
Zobacz wideo

W niedzielę pod jednym z warszawskich lokali wyborczych Kinga Rusin i Zofia Klepacka przypadkowo wpadły na siebie. Doszło między nimi do ostrej wymiany zdań, gdyż dziennikarka nie ukrywała swojego oburzenia poglądami sportsmenki, która otwarcie skrytykowała wprowadzenie karty LGBT w Warszawie przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Pisaliśmy o tym TUTAJ. TVP stanęła w obronie mistrzyni i wyemitowała materiał w "Wiadomościach", w którym głównie skupiła się na prowadzącej "Dzień Dobry TVN" i na Borysie Szycu, który ją publicznie broni.

TVP stanęła w obronie Zofii Klepackiej

W poniedziałek w "Wiadomościach" wypomniano jej wszystkie wpadki, jakie zaliczyła na antenie. Jednak znacznie mocniej uderzono w aktora. Przypomnijmy, że Szyc w komentarzu pod postem Rusin zwrócił się do Klepackiej ze słowami: "Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła bo przynosisz wstyd" (więcej o tym przeczytacie TUTAJ). Dziennikarze TVP wypomnieli mu chorobę alkoholową, z którą walczy od kilku lat oraz zachowanie na gali rozdania Oscarów. Choć "Zimna wojna" nie zdobyła nagrody, to aktora nie opuszczał dobry humor. Biegał za gwiazdami i robił na Instagramie relację z czerwonego dywanu.

Napisał to człowiek znany między innymi z mało eleganckiego zachowania, którym popisał się goszcząc w Hollywood czy alkoholowych ekscesów, których bez skrępowania dopuszczał się w miejscach publicznych. W przeszłości stracił też prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, teraz uznał, że ma prawo wskazywać i pouczać, kto przynosi Polsce wstyd - oceniono go w materiale.

Zobacz: Borys Szyc wyzywa internautów, którzy skrytykowali go za relację z Oscarów 2019. Jest ostro. "Malek pozdrawia cię, biedny, polski, zakompleksiony szczurku"

TVP skupiła się też na innych gwiazdach, które głośno wypowiedziały się negatywnie o wynikach do Parlamentu Europejskiego. Do Rusin i Szyca dołączyli m.in. Maciej Stuhr i Krystyna Janda. Dziennikarze uznali, że "dają oni wyraz swojej frustracji" i ich zdaniem, ci "celebryci brutalnie atakują Polaków, którzy mają inne od nich poglądy społeczne i polityczne". Sprawę skomentowali także na Twitterze TVP Info.

TVP znowu przekroczyła pewne granice - wyciąganie problemów osobistych osób publicznych jest nie na miejscu. Stacja konsekwentnie mocno broni swoich poglądów i w takich sytuacjach, jak ta z Kingą Rusin i Zofią Klepacką, staje się bezkompromisowa oraz bezwzględna. Przykre. 

AW

Więcej o:
Komentarze (633)
Żenujący materiał TVP o Borysie Szycu. Aktor skrytykował Klepacką, a stacja wypomniała mu alkoholizm, z którym walczy od lat
Zaloguj się
 • Gość: Ość

  Oceniono 421 razy 213

  Mnie najbardziej rozpipeprzyl tekst klepackiej: ' do kogo ona to wolała? Do medalistki olimpijskiej!'
  Jakby bycie medalistką olimpijscką dawało przyzwolenie na bycie homofobem i chamem

 • Gość: foch

  Oceniono 331 razy 125

  nie zmienia to faktu, że Klepacka z fajnej sportsmenki stała się chamką i homofobką. a może zawsze była...

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 183 razy 93

  Tylko PiS i TVP mają prawo wskazywać i pouczać kto przynosi Polsce wstyd. A zwłaszcza alkoholik Gmyz lub molestant Sitek.

 • Gość: Western

  Oceniono 206 razy 82

  Drodzy Pisowcy:

  Dyskryminacja jest w Polsce żenująca a na Zachodzie jest przestępstwem.

  Kiedyś to zrozumiecie,odejdziecie od rosyjskiej i dołączycie do europejskiej rodziny.

  Może nie Wy, może dopiero Wasze dzieci lub wnuki, ale jest nadzieja.

  Zbierzcie pieniadze, poślijcie dzieci do dobrych szkół na Zachód niech zobaczą jaki naprawdę jest świat.

 • sobieryba

  Oceniono 147 razy 81

  Czy pani Klepacka nie jest przypadkiem przedstawicielką "dżenderyzmu"? Czy nie czerpie pełnymi garściami ze zdobyczy emancypacji i feminizmu? Czy wypada jej stawać do równej rywalizacji sportowej z "czarnymi", "gejami"? W jej konserwatywnym, tradycyjnym, katolickim świecie powinna siedzieć grzecznie w domciu i wyznawać zasadę trzy K (Kinder, Küche, Kirche) a nie uprawiać męskie sporty i o zgrozo na wybory chodzić...

 • Gość: terazteraztak

  Oceniono 147 razy 71

  Najważniejsza sprawa. To NIE jest kwestia POGLĄDÓW. Jeśli tak chcecie do tego podchodzić, to można od jutra zacząć uważać, że 2 i 2 to 7 i żeby skały s...ały zdania nie zmienię, bo to mój pogląd. To tak nie działa. Czy gdyby ktoś wszem i wobec głosił, że np. czarnoskórzy są rasą podległą, rasą niewolników itp. uznalibyśmy to za pogląd? Otóż w cywilizowanym świecie nie- zdawalibyśmy sobie sprawę, że jego umysłowość jest na tyle uboga, że nie pojmuje otaczającej go rzeczywistości w sposób poprawny, przez co może stwarzać realne zagrożenie dla otoczenia. Taką samą troglodycką błazenadę i morze tragedii [dajmy spokój z szukaniem innych określeń] jaką czarnoskórym fundował KKK i jego akolici do lat 80 w US, chce teraz nieheteronormatywnym zafundować m.in. taka Klepacka, niektórzy przedstawiciele Kościoła [tak, tak- jeszcze ich nie wieszacie i nie palicie, ale wielu z was bardzo by chciało, jak tego mitycznego Żyda, natomiast język jest zbliżony]. Następne pokolenie będzie ją pokazywać na wystawach osobliwości. Na zgniłym zachodzie jej wypowiedzi byłyby śmiercią społeczną, bo to zwyczajnie wstyd przyznawać się a wręcz chwalić takim poziomem ignorancji i głupoty. Może zamiast pakować na siłce, coś by przeczytała. Coś łatwego. Na początek.

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 136 razy 70

  Klepacka to ta która w anglojęzycznym formularzu boi się słowa "gender"?

 • wadp21

  Oceniono 144 razy 52

  Nie wiem komu może się podobać zachowanie Klepackiej. Prostak , cham i obskurant - to słowa które mogą opisać jej zachowanie. A już odwoływanie się do swoich medali w takim momencie wskazuje na jakieś kompleksy. Ale teraz taka moda w tym skrzywionym narodzie. Kto bardziej chamski ten ma posłuch i szacunek.

 • brutalnaprawda

  Oceniono 133 razy 47

  Borys "wytrzeźwieje" a sqrwienie TVP nie minie ....aż do likwidacji tejże

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX