Żona Marcina Prokopa znalazła sposób na szczęśliwą kwarantannę. ''Wszechświat ewidentnie nakazuje nam wielkie przymusowe zahamowanie''

Żona Marcina Prokopa, Maria Prażuch-Prokop, radzi na Instragramie, w jaki sposób przetrwać kwarantannę. Kobieta udowadnia, że czas spędzony w domu można wykorzystać w różnorodny sposób.

Chociaż Marcin Prokop jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji TVN, grubą kreską oddziela życie zawodowe od prywatnego. Dziennikarz pilnie strzeże swojej prywatności i rzadko kiedy wypowiada się na tematy związane z rodziną. Próżno szukać w jego życiorysie skandali, a żona rzadko towarzyszy mu podczas oficjalnych wydarzeń.

Zobacz wideo Koronawirus w Polsce

Żona Prokopa zachęca do szczęśliwej medytacji

Mimo że Maria Prażuch-Prokop stroni od blasku fleszy, jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie cieszy się dużą popularnością. Kobieta interesuje się jogą i medytacją oraz tworzy w sieci treści związane z tą tematyką. 

Ukochana Prokopa ma wiele pasji. Można ją spotkać nie tylko na macie, lecz także na stoku, Niestety, w obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa zimowe szaleństwo nie jest najlepszym pomysłem. Maria ma jednak na to radę. Joginka opublikowała na swoim Instagramie obszerny post, w którym zachęca do wspólnej praktyki razem z dziećmi. Ze względu na wysokie ryzyko zachorowań instytucje oświatowe zostały zamknięte. Decyzja rządu postawiła wielu rodziców przed wyzwaniem, co zrobić z dziećmi, skoro nie mogą chodzić do szkoły. Żona Prokopa ma na to świetną radę. 

Yoginka przepuklinka (that’s me) proponuje jako przepis na szczęśliwą kwarantanne dużo medytacji, dużo wolnej spokojnej praktyki. Jaka wspaniała okazja, aby zrobić praktykę wspólną z dzieckiem! Oczywiście wiele dobrych książek i może nawet domowe detoksy podczas kwarantanny. Wszechświat ewidentnie nakazuje nam wielkie przymusowe zahamowanie. Posłuchajmy go. Co powiecie na wspólna medytacje live ze mną? Łączmy się dobrymi vibe’ami. Wszyscy tego chyba potrzebujemy. Jeżeli nie macie inspiracje na jogę w domu to obowiązkowo proszę włączyć kanal YT Elizy i problem z głowy. Bez marudzenia, na mate - napisała Maria na swoim profilu.
 

Obserwatorzy Marii Prażuch-Prokop żywo zareagowali na jej propozycję dotyczącą kwarantanny. Wiele osób przyznało, że zamierza rozpocząć praktykę jogi i medytacji. Jak podoba Wam się reakcja żony Marcina na koronawirusa? 

KK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.