Wiosenna ramówka TVN. Nowy spot stacji nie przypadł do gustu widzom: "Ciężko dotrwać do końca"

TVN zaprezentował wiosenną ramówkę na najbliższy sezon i pokazał sezonowy spot wizerunkowy. Patrząc na komentarze widzów można odnieść wrażenie, że coś poszło nie tak.

Wiosenna ramówka TVN za nami. Stacja zaprezentowała plany na wiosnę 2020 i pokazała tradycyjny spot wizerunkowy. Jak zwykle wzięły w nim udział największe gwiazdy TVN - nie zabrakło Magdy Gessler, Kuby Wojewódzkiego czy Huberta Urbańskiego. Jednak widzowie chyba nie są przekonani do koncepcji na ten sezon...

TVN pokazał spot wizerunkowy na wiosennej ramówce

Kolejny raz TVN zaprezentował spot wizerunkowy, w którym gwiazdy występują w pastelowych okolicznościach i pomieszczeniach. Uwagę zwracają "wielkie nieobecne", jak można powiedzieć o Kindze Rusin i Małgorzacie Rozenek. Ta druga pojawiła się jednak również na samej konferencji we wtorek, jednak dalsze losy Kingi Rusin nadal są nieznane. Tymczasem wiemy już, że w "Dzień dobry TVN" pojawi się nowa para prowadzących, co jeszcze bardziej stawia pod znakiem zapytania dalsze losy prezenterki. Ale to nie brak tych dwóch bardzo znanych twarzy najbardziej zdumiał internautów.

Okoliczności spotu jednak są odrobinę zbyt kreatywne dla widzów, bowiem patrząc na komentarze chyba przekaz do nich nie trafił:

Nie no, dziwne jakieś. Na pewno ktoś miał pomysł i jest kreatywny, ale no nie wiem... Ciężko dotrwać do końca.
Najgorszy spot odkąd pamiętam...
To jest najgorszy spot jaki w życiu widziałem
Masakra
 

Słowa z piosenki Kabaretu Starszych Panów z piosenki "Bez Ciebie" nie przypadły do gustu widzom na YouTubie. Trzeba przyznać, że rok temu spot miał o wiele więcej energii, niż na wiosnę 2020, ale też nie obyło się bez krytyki. Tym razem problemem zdają się być pastelowe kolory, nie bardzo też da się zrozumieć poszczególne słowa pod koniec spotu. Choć spot jest wyraźnie krótszy (trwa zaledwie półtorej minuty) od poprzedniego (2,5 minuty), niewiele to niestety zmienia.

Niemniej znajdą się również fani tegorocznej produkcji:

Te kolory! (TVN - podobają się?) TAK!
Super :)

A jak wam się podobał wiosenny spot TVN na rok 2020?