Wielcy nieobecni na ramówce TVN: Marcin Prokop, Kinga Rusin, Klaudia El Dursi. Dlaczego nie pojawili się na wydarzeniu?

Prezentacja wiosennej ramówki TVN już za nami. Na wydarzeniu nie były jednak obecne wszystkie związane ze stacją gwiazdy.

Dzisiaj odbyła się prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN. Telewidzowie mieli okazję podziwiać swoich ulubieńców i zachwycić stylizacjami niektórych z nich. Szczególne wrażenie w tym roku zrobiła Małgorzata Rozenek w swojej czarnej, królewskiej kreacji, natomiast Małgorzata Kożuchowska oraz Izabela Janachowska postawiły na biel. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie gwiazdy stacji zjawiły się na tym ważnym dla TVN wydarzeniu. Kogo zabrakło?

Wpadki TV. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Marcin Prokop

To nieobecność Marcina Prokopa na prezentacji wiosennej ramówki TVN była chyba najbardziej odczuwalna. W tym roku, u boku Magdy Mołek, zaszczytną funkcję prowadzącego całe wydarzenie objął Piotr Kraśko. W ubiegłych latach to właśnie Marcin Prokop był prezenterem. Jednakże pomimo tego, że ulubieniec telewidzów nie zjawił się osobiście, to był obecny w spocie wizerunkowym. Jak dowiedział się Pudelek, nieobecność prezentera ma związek jego problemami zdrowotnymi:

Marcin ma problemy zdrowotne. Tydzień przed ramówką dał znać, że nie będzie w stanie poprowadzić imprezy - opowiedziała portalowi od osoba z produkcji.

Kinga Rusin

Kinga Rusin także była wielką nieobecną podczas wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki TVN. Nie dość, że nie pojawiła się na samym wydarzeniu, to jeszcze nie zobaczyliśmy jej w spocie wizerunkowym stacji. Czy tym samym władze TVN chciały nam coś powiedzieć? Dodajmy tylko, że w spocie obecni byli wszyscy inni stali prezenterzy: Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik oraz Marcin Prokop. Nieobecność Kingi Może mieć jednak nieco inne wytłumaczenie. Możliwe, że prezenterka potrzebowała chwilkę odetchnąć w Alpach po zamieszaniu, jakie miało miejsce w związku z jej relacją z imprezy w Hollywood.

Klaudia El Dursi

Kolejną nieobecną na prezentacji ramówki osobą była znana z programu "Top Model"Klaudia El Dursi. Influencerka jest prowadzącą emitowanego na antenie TVN7 reality show "Hotel Paradise". Już teraz możecie ocenić, jak spisuje się w roli gospodyni nowego programu nakręconego na wyspie Bali. Nie wiadomo natomiast, dlaczego modelka nie pojawiła się na prezentacji ramówki.

Kogo z wielkiej trójki nieobecnych brakowało Wam najbardziej?

JP

Więcej o:
Komentarze (8)
Wielcy nieobecni na ramówce TVN: Marcin Prokop, Kinga Rusin, Klaudia El Dursi
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 2 razy 2

  Rusin z Adrianem na nartach:)))

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Rusin ma już takie znajomości że zrezygnowałam

 • piotr33k2

  Oceniono 1 raz 1

  np patrzcie Rusin po wyczerpujących bankietach w Hollywod musi odpocząć w Alpach. no ale tvn sam sobie winien .najpierw w sumie nie wiadomo za co robi z niej wielką gwiazde niczym światowo-filmową diwę z niebotycznymi apanażami ,a ta uwierzyła w swoją niepowtarzalną niespotykaną arystokratyczną wręcz wielkość i historyczną role jaką spełnia w światowych mediach . pani para-dziennikarka która nie prowadzi nawet żadnych poważnych ambitniejszych programów tylko tablo-telewizyjne audycje śniadaniowe dla gospodyń miejskich.

 • gapcio2010

  Oceniono 1 raz 1

  NIKOGO !

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz 1

  Krasce zabraklo klasy , zreszta nigdy jej nie mial, udajac dowcipnego kosztem Rusin z ktora pracowal tyle lat. Nie ze ja lubie Rusin i uwazam ze ma klase , nic takiego. Mowie o zwyklej ludzkiej luczciwosci wobec drugiego czlowieka . Zreszta robienie publicznych posmiechujek kosztem innych jest najgorszym zartem , tanim i dlacw...ow

 • wiserius

  0

  Prezesa wszystkich prezesów. Howgh!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX