Wielki sukces Kingi Rusin. Polka stała się gwiazdą zagranicznych mediów. O jej zdjęciu z Adele piszą wszyscy

Kinga Rusin po Oscarach nieźle bawiła się na prywatnej imprezie u Beyonce i Jay-a Z. Zrobiła sobie zdjęcie z Adele i wrzuciła je do sieci. Po chwili dziennikarka zadebiutowała na stronach głównych najpopularniejszych show-biznesowych serwisów na świecie.

Kinga Rusin w tym roku nie miała możliwości zrelacjonowania dla TVN-u Oscarów. Władze stacji powierzyły tę misję Annie Wendzikowskiej. To jednak nie przeszkodziło gospodyni "Dzień dobry TVN", by znaleźć się w Hollywood w samym centrum po oscarowej imprezy. W poniedziałek wieczorem dziennikarka opublikowała zdjęcie z Adele i opisała niezapomnianą noc w Los Angeles. Dziś jest gwiazdą zagranicznych serwisów. 

Kinga Rusin opowiedziała nam, jak dba o sylwetkę. 

Kinga Rusin zadebiutowała na zagranicznych portalach plotkarskich 

Rusin wiedziała, co robi. Mimo że na imprezie u Beyonce było mnóstwo gwiazd, ona postanowiła zawalczyć o pamiątkową fotografię z Adele, której zdjęcia są dziś na miarę złota. Wszystko przez spektakularną metamorfozę brytyjskiej artystki, która sama z siebie się nią nie chwali. Kiedy Kinga tylko wrzuciła z nią post do sieci, internet oszalał, a zagraniczne serwisy plotkarskie natychmiast zaczęły rozpisywać się o polskiej dziennikarce.

O Kindze napisały m.in People, The Mirror, Daily Mail, czy Asume Tech. Teraz tylko czekać, aż jej zdjęcie będzie komentowane w "Good Morning America".

Warto dodać, że wiele polskich fanów nie uwierzyło Kindze w opowieść o szalonej nocy w Hollywood. Zagraniczni fanatycy show-biznesu z kolei nie dowierzali, że na zdjęciu z Rusin jest Adele. Gwiazda schudła kolejne kilka kilogramów, a jak zaznaczyła dziennikarka (od początku przemiany aż 30!). Wszyscy patrzyli na talię brytyjskiej artystki, która w panterkowej sukience naprawdę zaskakuje. Nie mamy wątpliwości, że zmiana jej wizerunku to początek nowej epoki w karierze muzycznej.

CW

Więcej o:
Komentarze (90)
Wielki sukces Kingi Rusin. Polka stała się gwiazdą zagranicznych mediów. O jej zdjęciu z Adele piszą wszyscy
Zaloguj się
 • at-at-68

  Oceniono 22 razy 22

  "Polka stała się gwiazdą w zagranicznych mediach"....
  ... Bo zrobiła sobie zdjęcie z (....wpisać nazwisko gwiazdy....).
  Ma talent ta Kinga! Jeszcze kilka takich zdjęć i to ona dostanie Oskara.

 • salome123

  Oceniono 20 razy 16

  No to zapewniła sobie bana w kolejnych latach. Był zakaz robienia zdjęć, ona zrobiła i jeszcze upubliczniła. Adele celowo nie pokazuje się publicznie, a taka pani ze śniadaniówki z Europy Wschodniej, która znalazła się tam przypadkiem, wrzuca zdjęcie w neta i pokazuje całemu światu.

 • azalia02

  Oceniono 14 razy 12

  Ta żenująca bzdura przebija wszystko, co do tej pory pisaliście - "wielki sukces" i "gwiazda", bo nieznana nikomu dziennikarka zrobiła sobie zdjęcie z Adele. Zaiste, sukces na miarę Oscara. Dno dna, nawet jak na poziom tego portalu.

 • remul

  Oceniono 12 razy 10

  Litości...takich King były, są i będą na imprezach tego typu setki. Dzisiaj już nikt z tych, o których pisała nie kojarzy kim ona jest. Dzisiaj będą na następnej imprezie i zastaną tam nowe Kingi, które będą miały swoje 5 minut życia wśród gwiazd. Wrzuciła do sieci zdjęcie z imprezy, na której był zakaz fotografowania i serwisy plotkarskie to wykorzystały. Nikt się nie zajmuje Kingą Rusin, a jedynie zdjęciem Na którym jest Adele.

 • rozal1971

  Oceniono 11 razy 9

  Ale na czym polegał ten sukces Rusin? Że Adele schudła 30 kg?

 • danutakaczmarek1

  Oceniono 13 razy 9

  A czy Adele wie kto to za Rusin ?. Polacy mamy kompleks niższości iż przez takie zdjęcia musimy się dowartościować . Zrobić zdjęcie czy wywiad to sukces z tak otwartą i przyjazną osobą jaką jest Adele . Gazeto już przesadziłaś .

 • uwe_sk

  Oceniono 8 razy 8

  Rosyjski chłop przechwalał się w gospodzie, że jak był w Moskwie to rozmawiał z carem. Aż wreszcie ktoś go zapytał- no i co ci ten car powiedział?. Paszoł won.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX