Ramówka TVN. Małgorzata Rozenek poszła na całość. Co za kreacja! Balowa suknia podkreśliła ciążowy brzuch

Małgorzata Rozenek pojawiła się Wiosennej Ramówce TVN. Na tę okazję wybrała czarną, podkreślającą ciążowy brzuszek kreację, w której prezentowała się znakomicie.

We wtorek 25 lutego odbyła się Wiosenna Ramówka stacji TVN, gdzie pojawiły się największe gwiazdy stacji. Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać takich celebrytów jak Małgorzata Kożuchowska, Izabela Janachowska, Magda Gessler czy Agata Młynarska. Jednak to Małgorzata Rozenek-Majdan przyćmiła koleżanki z branży. Kreacja, którą wybrała nie tylko idealne pasuje na okazję, ale i wyśmienicie podkreśla jej ciążowe kształty.

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN

Perfekcyjna pani domu tym razem postawiła na klasyczną czerń. Długa, obcisła sukienka podkreślała jej figurę i opinała się na brzuchu. Na ramiona zarzuciła również czarną pelerynę ze zdobieniami na ramionach. Stylizację dopełniła prosta fryzura i klasyczny makijaż. Naszym zdaniem prezenterka wyglądała pięknie i z klasą. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek kapif

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan do męża:

Jak widać, Małgorzata Rozenek mimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Ciężarna celebrytka cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych i równie często bywa na salonach. Ostatnio wraz z Radkiem Majdanem uświetniła swoją obecnością otwarcie aquaparku pod Warszawą (gdzie pojawiła się w kostiumie ze zwierzęcym motywem), a teraz możemy podziwiać ją na otwarciu wiosennej ramówki TVN.

Przypomnijmy, że Małgosia spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Termin porodu jest wyznaczony na wiosnę i jak zdradziła para, na świecie przywitają chłopca. Małgorzata ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.