Ciężarna Małgorzata Rozenek wypoczywa w kostiumie kąpielowym przy basenie. Jej brzuch jest już naprawdę duży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są obecnie w Austrii, co ochoczo relacjonują nam na Instagramie. Teraz "Perfekcyjna" pochwaliła się fotką w stroju kąpielowym.

W grudniu ubiegłego roku Małgorzata Rozenek ogłosiła, że udało jej się zajść w wymarzoną ciążę. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej i Radka Majdana pierwsze wspólne dziecko. Wiemy, że celebrytka spodziewa się syna, jednak nie zdradziła jeszcze, jakie imię dla niego wybrała. Małgosia mimo zaawansowanej ciąży, nie próżnuje, co relacjonuje w sieci. Ostatnio wybrała się z mężem do Nowego Jorku, a jak wróciła do Polski, szybko przepakowali walizki i całą rodziną udali się w góry. 

Małgorzata Rozenek w ciąży wyleguje się nad basenem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zabrali Tadeusza i Stanisława na ferie do Austrii. Synowie gwiazdy korzystają z zimy, jeżdżą na nartach, a Małgorzata spaceruje i podziwia piękne widoki. Wszyscy razem za to chętnie relaksują się w luksusowym kurorcie. Małgosia nie zawodzi swoich obserwatorów i wychodzi ku ich oczekiwaniom, publikując co rusz to nowe zdjęcia z wakacji. Pokazała już zdjęcie owiniętego jedynie w ręcznik Radosława w saunie, a także siebie w kostiumie kąpielowym. Na fotce widzimy, jak zamyślona Małgosia moczy stopy w basenie, podczas gdy jej synowie dzielnie w nim pływają. Brzuszek już coraz większy!

Ewa Minge pokusiła się o komentarz, w którym poradziła Małgosi, aby ta wskakiwała do wody i pływała na plecach.

Kochana, wskakuj do wody, wiem z doświadczenia, że cudownie na plecach się pływa i nawet nie trzeba zbytnio się ruszać. Pięknie jak zwykle - radzi projektantka. 

Myślicie, że Małgosia poszła za radą Ewy i zaczęła pływać na plecach?

RG

Więcej o:
Komentarze (35)
Ciężarna Małgorzata Rozenek wypoczywa w kostiumie kąpielowym przy basenie
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 9 razy 9

  ja prdl, codzinne relacje z zycia jakis pustakow - Agoro, dokad zmierzasz?!??

 • bromba_bez_glusia

  Oceniono 7 razy 7

  Ubawiło mnie to body z piórami na basenie. Bo zwykły strój kąpielowy jednoczęściowy jest zbyt mainstreamowy..

 • 1janeczek2

  Oceniono 6 razy 6

  Podobno mamy wolność, można pisać co się chce. Ok., ale wytłumaczcie mi kto dopłaca do zdjęć jakiejś pani z marnego programu telewizyjnego i byłego, średniej klasy piłkarza. Przecież dzisiaj wszystko się musi opłacać. Może ma jakiegoś sponsora ?

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 5 razy 5

  Nie popuści Margaret każdą chwilę każdą sytuację wykorzysta aby zarobić monetę, szczególnie teraz eksponując swój brzuch tak jakby to kogoś obchodziło. Faktycznie ciąża jest szczególnym okresem w życiu kobiety lecz również intymnym.

 • lob2

  Oceniono 6 razy 4

  GAZETO WYBORCZA!!!!!! a jutro pokażesz p.Rozenek jak na wychodku siedzi.

 • lob2

  Oceniono 6 razy 4

  GAZETO WYBORCZA !!!!!!!!!!! czy ty nie czytasz ,co ludzi sądzą o Rozenek i zezwalasz na publikowanie tej prostaczki.

 • janusz.z.bazin

  Oceniono 6 razy 4

  Nie daje mi spokoju brak informacji po czym wypoczywa..?
  Pewnie po przemyśleniach jaka jestem zaje...a, udokumentowaniem to stosowną focią i podzieleniem się swoją błyskotliwością w tym temacie ze światem.

 • lob2

  Oceniono 5 razy 3

  Myślimy,że obie mają coś z głowami.Od tych zdjęć obi się niedobrze.Ta baba ma coś z głową razem z tym Majdanem.Zrobili sobie z GAZETY WYBORCZEJ pamiętnik i jeszcze na tym zarabiają,a my czytelnicy jesteśmy zmuszeni te bzdety czytać. gw NA TO POZWALA I nIE WIE ,ŻE TRACI CZYTELNIKÓW ,bo ile to można patrzeć dziennie na jedną i tą samą osobę,jeszcze w dodatku zwariowaną na swoim punkcie.Pustak zupełny,pieniądze biją jej na rozum.Jak to nie dobrze jak niektórzy dojdą do pieniędzy i robią z siebie pajaca i taka jest Rozenek.Płytka i groteskowa.Wszyscy się z niej śmieją,ale jej to spływa z pleców.Biedne dzieciaki.

 • ula53

  Oceniono 5 razy 3

  A dajcie do cholery spokoj z tym co Rozenek robi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX