Rozenek nie przyjdzie do "DD TVN" kiedy będzie tam Rusin? Zapytaliśmy jej menedżera. "Jest profesjonalistką" [TYLKO U NAS]

Fakt donosi, że Małgorzata Rozenek nigdy nie pojawi się w "Dzień dobry TVN", kiedy prowadzącą będzie Kinga Rusin. Skontaktowaliśmy się z menedżerem prezenterki i już wiemy, jak jest naprawdę.
Zobacz wideo

Nie jest tajemnicą, że wiele gwiazd TVN-u jest skonfliktowanych. Najwięcej wrogów mają Kuba Wojewódzki oraz Małgorzata Rozenek (którzy też mają ze sobą na pieńku). Żona Radosława Majdana od dwóch lat stara się unikać Kingi Rusin, która ostro skrytykowała ją wtedy za współpracę z jedną z firm kosmetycznych. Jak podaje Fakt, przyszła mama nie zamierza nigdy pojawić się w "Dzień dobry TVN", gdy prowadzącą będzie Rusin.

Małgorzata Rozenek nie pojawi się w "DD TVN", gdy będzie Kinga Rusin?

Niedługo Rozenek zacznie promować nową edycję show "Projekt Lady". Nie uniknie więc występu w studiu "DD TVN", gdzie będzie opowiadać o programie. Jednak - według doniesień tabloidu - ma konkretne wytyczne dotyczące prowadzącego to wydanie:

Małgosia jest nie tylko gotowa stanąć na planie "Projekt Lady" w zaawansowanej ciąży, ale też promować program tak samo intensywnie, jak w poprzednich edycjach. Zapowiedziała jednak, że nie przyjdzie w tym celu do śniadaniówki w dniu, kiedy dyżur ma Kinga. I koniec - donosi informator tabloidu, związany z programem.

Żeby dowiedzieć się, czy Małgorzata Rozenek-Majdan naprawdę ma takie zastrzeżenia, skontaktowaliśmy się z jej menedżerem.

Małgorzata jest profesjonalistką i zawsze chętnie oraz z zapałem promuje wszystkie swoje przedsięwzięcia i projekty. Poważnie traktuje swoją pracę - powiedział Plotkowi Wiktor Krajewski.

Być może to jednak Kinga nie będzie chciała prowadzić wydania, w którym pojawi się Małgorzata. Przypomnijmy, że ich stosunki także w ostatnim czasie uległy pogorszeniu, bo "Perfekcyjna" sparodiowała koleżankę ze stacji i wyśmiała jej wpis, który dodała po przyjęciu u Beyonce po ceremonii rozdania Oscarów.

AW