Małgorzata Rozenek wyśmiała opowieść Kingi Rusin. Opublikowała swoją historię z samolotu. "Kiedy dostaję na wejściu... kapcie"

Małgorzata Rozenek wróciła z Nowego Jorku. Opisała swoje przygody w samolocie. Zakpiła przy tym z historii Kingi Rusin z nocy po Oscarach.

Gwiazdy chętnie komentują głośną już na całym świecie opowieść Kingi Rusin na temat imprezy w Hollywood, która odbyła się po Oscarach. Mówiły o tym już Doda, Katarzyna Nosowska, a sama dziennikarka TVN-u postanowiła jeszcze raz się wytłumaczyć. W czwartek po południu do Polski wróciła Małgorzata Rozenek. Na Instagramie opublikowała swoją opowieść. Nie przypomina Wam czegoś?

Małgorzata Rozenek komentuje oscarową galę z hotelu w Nowym Jorku

Małgorzata Rozenek snuje opowieść na podstawie historii Kingi Rusin

Na Instagramie perfekcyjnej pani domu pojawiły się nowe zdjęcia z podróży. Gwiazda wróciła już z Nowego Jorku i postanowiła opowiedzieć, co spotkało ją w samolocie. Małgorzata wręcz skopiowała treść Kingi.

Podczas wczorajszej podróży w prywatnej strefie samolotu rozmawiałam ze stewardesą o butach (ja na zdjęciu po przytyciu chyba z 30 kg!), a pilot uczył mnie imprezowej instrukcji bezpieczeństwa o nazwie makarena. Wiem, brzmi to surrealistycznie. Ale od początku... Tylko ok. 20 osób, na małej podniebnej przestrzeni, z najlepszą muzyką, filmami, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Strefa Business zamknięta i pilnie strzeżona, wejście osobnymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Miejsce, w którym wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu kapcie (weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy ze stewardesą o moich trampkach (namawiała mnie na kapcie, których ona sama nie miała na nogach), Szczerze, nie poznała mnie, bo nie jestem szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu, kiedy powiedziałam jak się nazywam. Rozmowa ze stewardesą była przepustką do miłej konwersacji ze stewardem. A później już było totalne szaleństwo! Steward uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie, bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), jedna z pań siedzących obok, patrząc na mój strój we flagę amerykańską, stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatowy welurowy dres), z pewnym panem tańczyłam przez chwilę za rękę (taka była konwencja, a ja siedziałam obok). Otoczony wianuszkiem stewardes Pysiula posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z pewnym panem. Klan obcokrajowców bawił się we własnym gronie. Pierwszy i drugi pilot wzięli udział w podniebnym start session gospodarzy LOT-u. Popis w przejściu dał młody tata, a przy wejściu wykładziną zawładnęli jego synowie. Blondwłosa stewardesa zaproponowała mi przekąski. Kiedy z ciekawością zajrzałam do wózka, który pchała (do jedzenia było do wyboru: carpaccio, sałatki, lub łosoś). W towarzystwie brunetki był pewien brunet, z nim rozmawiałam najdłużej. Zapomniałam o paru osobach, ale ich nie pamiętam. Ot taki zwykły lot. Do domu doleciałam o 7.00 rano. Nic mi się nie przyśniło.

Rozenek ewidentnie wyśmiała Rusin. Nas to z jednej strony wcale nie dziwi, w końcu panie od ponad roku nie przepadają za sobą. Pokłóciły się, kiedy ta pierwsza została twarzą firmy testującej kosmetyki na zwierzętach. Gospodyni "Dzień Dobry TVN" oburzyła się i wprost skrytykowała koleżankę ze stacji.

Jak podoba Wam się opowieść Rozenek? Nas rozbawiła. 

CW

Więcej o:
Komentarze (93)
Małgorzata Rozenek wyśmiała opowieść Kingi Rusin. Opublikowała swoją historię z samolotu. "Kiedy dostaję na wejściu... kapcie"
Zaloguj się
 • Adam K

  Oceniono 14 razy 12

  Rozenek to ta stara baba która o rozkładówce za kasę marzy?

 • oblech

  Oceniono 9 razy 9

  Przecież to kryptoreklama LOTu, Rozenek wzięła swoją dolę, Agora swoją, my mamy zrobić ruch na stronie, czyli działa:)

 • deusirae

  Oceniono 11 razy 9

  Za Rusin nie przepadam, ale zasuszone rodzynki to gorsze niz hemoroidy - i w ksztalcie i w obrazowaniu.

 • koenzymq10

  Oceniono 9 razy 9

  Niech przyjdą mi przekopać ogródek i wydoić krowy. Stówka dniówka nieśmigana.

 • bamshe

  Oceniono 11 razy 9

  Rozenek to jaka gwiazda? Od czego? Cos potrafi robic wybitnego ? i jeszcze ta ksiazka sugerujaca ze cokolwiek czyta, blagam i po co ta propaganda

 • misiur

  Oceniono 9 razy 9

  Dno i wodorosty

 • veerappan

  Oceniono 15 razy 9

  Kinga Rusin, którą nota bene lubię raczej umiarkowanie, znalazła się w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności w samym epicentrum amerykańskiej i światowej kultury pop. Rozumiem doskonale powody, dla których chciała podzielić się tym faktem z osobami obserwującymi jej profil. Rozumiem również, choć zupełnie nie akceptuję, zawiść wszelkiej maści domorosłych celebrytów - większość z nich w ciągu całego życia nie spotka tylu powszechnie znanych i znaczących w sferze kultury osób, co p. Kinga w trakcie jednej imprezy.

 • sally30

  Oceniono 15 razy 9

  Oj rodzynek przeginasz, twoje kazde zdjęcie roznegliżowane bardziej lub mniej i twój wygląd na nich i komentarz mógłby słuzyć do napisania takiej opowiastki, np zdj. z rozdziawiona paszczą. Więc jesteś chyba ostatnią osoba która może sobie pozwolić na coś takiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX