Katarzyna Nosowska dodała zdjęcie ze ślubu z wklejoną obok niej Kingą Rusin. Nawiązała do hollywoodzkiej imprezy dziennikarki

Kinga Rusin, która podzieliła się w poniedziałek niewiarygodną wręcz historią, którą przeżyła na imprezie u Jaya-Z, wciąż jest na językach wszystkich. Jej zachowanie komentują już nie tylko media i fani, ale również inne gwiazdy. Ostatnio zrobiła to Katarzyna Nosowska.

Mija kolejna doba, od kiedy Kinga Rusin opublikowała w sieci zdjęcie z odchudzoną Adele i podzieliła się z fanami swoja hollywoodzką historią. Wiele osób w nią nie uwierzyło, a dziennikarka postanowiła usunąć pamiątkowa fotografię i w środę wieczorem zabrała głos. To jednak nie koniec. Polskie gwiazdy nadal komentują jej opowieść. Zrobiła to również Katarzyna Nosowska

Małgorzata Ohme nie podzieliła do końca zdania Kingi Rusin i stanęła w obronie Filipa Chajzera.

Katarzyna Nosowska o hollywoodzkiej przygodzie Kingi Rusin

Była wokalistka zespołu "Hey" wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie ze ślubu. Jest ono jednak wyjątkowe. Gwiazda nieco przerobiła je w photoshopie i obok niej pojawiła się Kinga Rusin w swoim srebrnym garniturze, w którym na imprezie w Los Angeles przyćmiła samą Beyonce. 

Kochani, nie mam siły odpowiadać dziennikarzom z Peru, Namibii i Kazachstanu, dlatego napisze tu: Tak, Kinga była z nami podczas ślubu, nie tylko przy altance, ale również wtedy, gdy składaliśmy przysięgę, którą składała z nami w trójgłosie - napisała w żartobliwym tonie artystka.

Nosowska przyznała jednak, że dobrze czytało jej się relację dziennikarki z hollywoodzkiej imprezy.

P.S. Kinga Rusin, mi się Twoja relacja bardzo podobała i obawiam się, że gdybym to ja była na tej imprezie, to uczyniłabym z wpisów serial, który nie skończyłby się nigdy! - dodała.

Pod postem pojawiły się zabawne komentarze nie tylko fanów wokalistki, ale i gwiazd. 

Kocham Cie! Chciałbym kiedyś być zaproszonym do Ciebie na prywatną imprezę. Nie obiecuję dyskrecji, ale zgadzam się na opcje z kapciami! - napisał Artur Chamski.
Najlepiej! - dodała Paulina Krupińska.

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. 

 CW

Więcej o:
Komentarze (47)
Katarzyna Nosowska dodała zdjęcie ze ślubu z wklejoną obok niej Kingą Rusin. Zabawnym wpisem nawiązała do hollywoodzkiej imprezy dziennikarki
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 12 razy 12

  To wcale nie jest śmieszne, to jest wręcz wzorcowy przypadek dzisiejszych czasów, związywany z chorobliwym parciem zrobienia szumu wokół siebie. Tzw szarzy ludzie postępują identyczne, wklejając pierdyliony fotek na portalach społecznościowych tylko nie mają takiego zasięgu jak Rusin. Wklejają licząc na zainteresowanie, na ochy i achy, na pierdyliony lajków, na wzbudzenie ukrytej zazdrości wśród znajomych. Po prostu się lansują.

 • cezar85

  Oceniono 13 razy 11

  Kinga wpadła na imprezę, nas.rała na środku parkietu i krzyknęła - Teraz mnie zapamiętacie!

 • piewca_poprawny

  Oceniono 8 razy 8

  Pani Kingo, Pan Zenek dzwonił, prosi o zwrot garnituru bo ma koncert w sobotę.

 • citaobscura

  Oceniono 8 razy 8

  ×××××××××
  Wrzuciła zdjęcia z zamkniętej imprezy z zakazem robienia zdjęć i wszystko opisała, a teraz się żali, że "naraziła się wielu osobom w Los Angeles", co poskutkuje tym, że będzie mieć "zakaz" wstępu na tego typu imprezy

  Tefauenowa cebulowa panienka

 • topiramax

  Oceniono 7 razy 7

  No to Klepacka ma ubaw.

 • wejsunek47

  Oceniono 9 razy 5

  cudowny świat pustaków wzajemnej adoracji... a lud patrzy z rozdziawioną gębą i podziwia...

 • langston

  Oceniono 4 razy 4

  Rusin napisala "'...naraziłam się wielu osobom w L.A...":) buhahahahahaha...
  Los Angeles trzesie się w posadach:)
  ...i to przerosniete prostackie ego chce ciagle wszystkich pouczac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX