Doda odniosła się do wpisu Rusin. Fan zapytał: "Wracasz z party z Kingą i Beyonce?". Piosenkarka zripostowała

Doda opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Jednak to nie ono wzbudziło najwięcej emocji. Piosenkarka w komentarzach odniosła się do Kingi Rusin i jej wpisu po prywatnej imprezie u Beyonce.

Od kilku dni media - zarówno polskie, jak i zagraniczne - rozpisują się o Kindze Rusin. Dziennikarka po ceremonii rozdania Oscarów udała się na imprezę, którą zorganizowali Beyonce i Jay-Z. Miała ona charakter prywatny, jednak gwiazda TVN-u dodała na Instagramie zdjęcie z Adele, które wtedy sobie z nią zrobiła. Co prawda zniknęło już ono z jej profilu, jednak fani show-biznesu ciągle nim żyją.

Doda nawiązuje do wpisu Kingi Rusin

Kinga Rusin w poście zdradziła szczegóły imprezy. Dowiedzieliśmy się, że np. Adele doradziła jej, żeby zdjęła buty i tak jak ona założyła kapcie, Jay-Z uczył ją "imprezowego układu tanecznego", a Beyonce "stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiła w brokatowym garniturze". Skupiła się także na Bradleyu Cooperze i wspomniała o Leonardo DiCaprio, z którym "tańczyła przez chwile za rękę". Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Post Rusin odbił się szerokim echem, a polskie gwiazdy chętnie komentowały, nie ukrywając zazdrości.

 

Wątek Rusin pojawił się także na profilu Dody. Jeden z internautów napisał pod jej zdjęciem komentarz, w którym nawiązał do dziennikarki:

Wracasz z party z Kingą Rusin i Beyonce? - zwrócił się do Dody.

Piosenkarka nie zignorowała tej wiadomości. Jej odpowiedź skomentowali fani, którzy nie ukrywają, że nieco ich rozbawiła. Zostawili wiele emotek z uśmiechniętą buzią. Odpisała:

Nie, postanowiłam zostać i dłużej tańczyć za rękę z Leonardo.

Nie tylko Doda nawiązała do wpisu Kingi Rusin. Zrobiła to także Ewa Stoch. Żona Kamila Stocha dodała na Instagramie wpis, w którym zwróciła uwagę na poważny problem biedy w Afryce. Podziękowała za inspirację dziennikarce, jaką była jej pogawędka z Adele na temat butów. Więcej przeczytacie TUTAJ.

AW