Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele! Miała już dosyć ciągłego zainteresowania. "To było szaleństwo, którego nie przewidziałam"

Po tym, jak wspólne zdjęcie Kingi Rusin i Adele obiegło cały świat, dziennikarka zdecydowała się je zarchiwizować. Nieco za późno?

Kinga Rusin zdobyła uwagę mediów na całym świecie, gdy w poniedziałek wieczorem opublikowała wspólne zdjęcie z Adele. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przy okazji opowiedziała o szalonej imprezie u Beyonce, gdzie miała poznać samą śmietankę gwiazd "Hollywood". Zdjęcie naszej polskiej dziennikarki było jedynym, które dokumentowało sekretne afterparty, w związku z czym zagraniczne portale również je udostępniły. Największym smaczkiem na fotografii była dawno niewidziana Adele, która schudła 30 kg. Okazuje się, że Kinga Rusin ma już dość pytań, co do pamiętnego wieczoru. Zapowiedziała, że nie będzie udzielała na ten temat wywiadów i przy okazji zarchiwizowała zdjęcie. 

Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele 

Po tym, jak wspólne zdjęcie Adele i Kingi Rusin obiegło świat, dziennikarka została zalana pytaniami od dziennikarzy z różnych stron świata. Wychodzi na to, że ma już tego serdecznie dość, bo z jej Instagrama zniknęło słynne zdjęcie. 

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru), więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów, ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo, którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin - zapowiedziała dziennikarka.

Czyżby Kinga Rusin była zaskoczona nagłym zainteresowaniem mediów? Domniemamy, że chyba była świadoma, burzy jaką rozpęta. 

RG

Więcej o:
Komentarze (119)
Kinga Rusin usunęła zdjęcie z Adele. "To było szaleństwo którego nie przewidziałam"
Zaloguj się
 • kaszanka_z_ziemniaka

  Oceniono 35 razy 31

  W całej tej "aferze" ze zdjęciem umyka ten cytat z opisu pod nim:
  "Gadałyśmy, zaśmiewając się do momentu, kiedy powiedziała jak się nazywa."

  Czyli Kinia zaśmiewała się i gadała ale nie wiedziała z kim.

  Kurtyna.

 • kot_miczurina

  Oceniono 24 razy 24

  Impreza była prywatna, na takich nie robi się zdjęć , jeśli już to dla siebie. Wyszła wieś z Kingi , a i pewnie menago Adele wysłał też soczyste wezwanie. Ban na kolejne prywatne imprezy raczej pewny , wstyd w świecie również.

 • ps11111ps

  Oceniono 26 razy 24

  A prawdziwy powód był taki:
  "Prawnicy Adele kazali mi to zdjęcie usunąć natychmiast pod groźbą procesu o naruszenie dóbr osobistych"

  No ale wstyd się przyznać

 • miranda17

  Oceniono 20 razy 20

  Prawnicy Adele też się zaśmiewali? ;))))

 • guavajuice

  Oceniono 19 razy 17

  nie lubiłem KR, ale miałem mniemanie że cos tam w glowie ma, teraz wyszło szydło z wora, zachowanie na poziomie kucającej Kingi czy Kariny z papierosem spod spożywczaka która została zaproszona na bal u wójta. zero szacunku dla Adele i pozostałych uczestników, potem sie dziwić że Polaków nie lubią, rozumiem że dresów, pijaczków, ale nawet nasi ludzie z mediów odstają od reszty świata.

 • andi113

  Oceniono 16 razy 16

  To pani Rusin nie wie,że jeśli gwiazda światowego formatu urządza PRYWATNĄ imprezę i zaprasza równie znanych gości,to zarówno gospodarz jak i goście liczą na chwile prywatności? Nie mam więcej pytań...

 • mrmarmark

  Oceniono 17 razy 15

  dziennikarka rusin... bardzo śmiała to teza! 😁

 • sirius_philips

  Oceniono 12 razy 12

  Zachowała się jak typowy plebs i więcej na żadne takie party w Hollywood nie będzie zaproszona. Nie potrafi się zachować wśród 'śmietanki', albo inaczej, zachowuje się jak zsiadłe mleko, łamiąc zasady zachowania prywatności i obwieszczania światu każdego drobnego szczegółu z wydarzenia (tych prawdziwych i tych zmyślonych szczegółów).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX