Kinga Rusin zadebiutowała na stronie amerykańskiego People. Serwis zaliczył jednak wpadkę. Już przeprosił dziennikarkę

Dzięki publikacji zdjęcia z Adele Kinga Rusin stała się gwiazdą zagranicznych portali show-biznesowych. Jeden z nich zaliczył niezłą wpadkę. Nazwał polską dziennikarkę Rosjanką. Gwiazda interweniowała.

Kindze Rusin piszą zagraniczne portale. Wszystko za sprawą zdjęcia jakie gospodyni "Dzień dobry TVN" opublikowała w poniedziałek wieczorem na Instagramie. Pamiątkowa fotografia z Adele zrobiona podczas prywatnej imprezy u Beyonce i Jaya Z już jest hitem sieci. Przejrzeliśmy komentarze zamieszczone pod nim przez fanów dziennikarki. Okazuje się, że jeden z amerykańskich serwisów nazwał ją... rosyjską prezenterką!

Kinga Rusin o przygotowaniach zeszłorocznych Oscarów. 

Zagraniczny serwis zaliczył wpadkę

Po tym, jak dziennikarka opisała szaloną imprezę w Los Angeles z zagranicznymi gwiazdami i wrzuciła do sieci zdjęcia z Adele, została gwiazdą takich serwisów jak The Mirror, Daily Mail czy People. Ten ostatni zaliczył jednak niezłą wpadkę. Nazwał naszą gwiazdę "rosyjską dziennikarką i osobowością telewizyjną". Uwagę zwrócili na to fani Kingi.

Pani Kingo, pani zdjęcie z Instagrama jest w People. Jedyny zgrzyt to taki, że napisali, że jest pani Rosjanką!

Dziennikarka chyba interweniowała, bo po kilku godzinach serwis naprawił swój błąd.

Poprawili i przeprosili - poinformowała Rusin.

Kinga RusinKinga Rusin screen Instagram / @kingarusin

Tak czy inaczej to spory sukces Rusin. Ona sama musiała się z tym jednak liczyć. Wiedziała, że kiedy zrobi sobie zdjęcie z odchudzoną (o 30 kilogramów!) Adele, wszyscy o tym napiszą. Brytyjska gwiazda nie chwali się swoją metamorfozą, więc każde nowe zdjęcie robi furorę. 

Kto wie, być może Adele ukrywa metamorfozę, po to, by już niedługo wrócić z zupełnie nowym wizerunkiem i nowym wydawnictwem? Marzymy o tym!

CW

Więcej o:
Komentarze (33)
Kinga Rusin zadebiutowała na stronie amerykańskiego People. Serwis zaliczył jednak wpadkę. Już przeprosił dziennikarkę
Zaloguj się
 • kuba161048

  Oceniono 12 razy 8

  " Rosyjska prezenterka " dobre i niech tak zostanie .

 • pedro.666

  Oceniono 9 razy 7

  To jest właśnie główne marzenie polskich celebrytów i celebrytek: wkręcić się na imprezkę i strzelić sobie fotkę z PRAWDZIWYM celebrytą/celebrytką. Brawo Kinga, pięknie zwieńczona kariera!

 • concordat2000

  Oceniono 11 razy 7

  Sukces Kingi? O sukcesie mogą mówić prawdziwi dziennikarze, tacy jak Tomasz Sekielski, ostatnio Janusz Schwertner z reportażem o nastolatku, który rzucił się pod wagon metra. Oni coś próbują zmienić swoją pracą. A Rusin to typowy i żałosny przedstawiciel celebryctwa, napompowane ego, parcie na sławę, intelektualna słabizna.

 • szczypta_81

  Oceniono 11 razy 7

  Zrobić zdjęcie na imprezie, na której gospodarze poprosili o nie robienie zdjęć, potem wysłać zdjęcia do tabloidow i chwalić się tym na Insta. Szczyt ŻENADY.

 • 0roman0

  Oceniono 8 razy 6

  Brakuje jednej informacji. Organizatorzy prosili o nie wnoszenie telefonów i robienie zdjęć w czasie imprezy. Jakoś wszyscy się do tego dostosowali bo nie widać w mediach innych zdjęć z tej imprezy. Jak więc nazwać postępowanie p. Rusin?

 • nazimno

  Oceniono 10 razy 6

  Swiat wstrzymal oddech.
  Juz nic nie bedzie takie jak kiedys.

 • zdzirson

  Oceniono 9 razy 5

  Rosjanka, Ukrainka, Polka, Białorusinka... Jeśli ktoś sądzi, że dla kogokolwiek z zachodu robi to jakąkolwiek różnicę, to jest w leciutkim błędzie.

 • tkslazek

  Oceniono 3 razy 3

  Dzięki publikacji zdjęcia z Adele Kinga Rusin stała się gwiazdą zagranicznych portali show-biznesowych.

  Dzięki publikacji zdjęcia z walizką można się stać gwiazdą portali show-walizkowych.
  Czekamy.

 • tomcio55

  Oceniono 6 razy 2

  Buahahaha uroda faktycznie przaśna. Ale wiekopomny sukces jest. Miną Adele mówi o wszystkim. Glupio jej było odmówić namolnej Rosjance. Więcej wieśniary nie zaproszą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX