Kinga Rusin zadebiutowała na stronie amerykańskiego People. Serwis zaliczył jednak wpadkę. Już przeprosił dziennikarkę

Dzięki publikacji zdjęcia z Adele Kinga Rusin stała się gwiazdą zagranicznych portali show-biznesowych. Jeden z nich zaliczył niezłą wpadkę. Nazwał polską dziennikarkę Rosjanką. Gwiazda interweniowała.

Kindze Rusin piszą zagraniczne portale. Wszystko za sprawą zdjęcia jakie gospodyni "Dzień dobry TVN" opublikowała w poniedziałek wieczorem na Instagramie. Pamiątkowa fotografia z Adele zrobiona podczas prywatnej imprezy u Beyonce i Jaya Z już jest hitem sieci. Przejrzeliśmy komentarze zamieszczone pod nim przez fanów dziennikarki. Okazuje się, że jeden z amerykańskich serwisów nazwał ją... rosyjską prezenterką!

Kinga Rusin o przygotowaniach zeszłorocznych Oscarów. 

Zobacz wideo

Zagraniczny serwis zaliczył wpadkę

Po tym, jak dziennikarka opisała szaloną imprezę w Los Angeles z zagranicznymi gwiazdami i wrzuciła do sieci zdjęcia z Adele, została gwiazdą takich serwisów jak The Mirror, Daily Mail czy People. Ten ostatni zaliczył jednak niezłą wpadkę. Nazwał naszą gwiazdę "rosyjską dziennikarką i osobowością telewizyjną". Uwagę zwrócili na to fani Kingi.

Pani Kingo, pani zdjęcie z Instagrama jest w People. Jedyny zgrzyt to taki, że napisali, że jest pani Rosjanką!

Dziennikarka chyba interweniowała, bo po kilku godzinach serwis naprawił swój błąd.

Poprawili i przeprosili - poinformowała Rusin.

Kinga RusinKinga Rusin screen Instagram / @kingarusin

Tak czy inaczej to spory sukces Rusin. Ona sama musiała się z tym jednak liczyć. Wiedziała, że kiedy zrobi sobie zdjęcie z odchudzoną (o 30 kilogramów!) Adele, wszyscy o tym napiszą. Brytyjska gwiazda nie chwali się swoją metamorfozą, więc każde nowe zdjęcie robi furorę. 

Kto wie, być może Adele ukrywa metamorfozę, po to, by już niedługo wrócić z zupełnie nowym wizerunkiem i nowym wydawnictwem? Marzymy o tym!

CW

Więcej o: